Wpis z mikrobloga

@vartan ciekawe kto się będzie srał jak YouTube zacznie banować konta które są płacone przez VPN, chyba że jesteś skłonny płacić co miesiąc za VPN byle mieć jutuba taniej xD
@vartan: ciekawe gdzie youtube robił coś za darmo, zabieranie 30% zysków youtuberów z opcji wspierania? Branie większości zysków z reklam? Gromadzenie danych osobowych i sprzedaż ich w dużych paczkach? Śledzenie użytkowników w sieci i personalizowane reklamy? Demonetyzowanie filmików i zabieranie pełnego zysku? Zaniżanie stawek reklamowych na regiony europy wschodniej?

A za 6/1,5 (Polska/Turcja) można wygodnie i mieć te 2 dodatkowe funkcje.

Kosztowało mnie to w sumie przez ostatnie 2 lata mniej
@Iskaryota moralizować w czym? I jakim oszustwem?
6 miesięcznie, to 144 za 2 lata.
Ten co ma Adblocka, to poniekąd oszukuje, bo chce treści nic nie dając w zamian.

Ale widzę za to odpowiedź w stylu pisowskim.

@0caffe no zobacz, płacę 6. Polska rodzina. I żyję, starcza do pierwszego. Godzina korepetycji z matematyki wystarczy na prawie 2 lata.

Za dużo dla Was? Macie Turcję. Jak zbanuja VPN, to będziecie płakać, ale teraz
@0caffe pierwsze co, to atak w moralność VPN. Zawsze jest to od was, zawsze. Mam na Polskę, czego nie rozumiesz?

A teraz nawet jak ktoś ma ten VPN, to niech będzie, że tak samo jest niemoralny jak ADB, ale za 1,5 PLN ma w dupie te wszystkie blokady. Spróbuj to zrozumieć.
@Uuroboros to jest firma, firma po to coś robi, aby zarabiać, czego nie rozumiesz?
Nie podoba się, to nie korzystaj z ich usług. Proste.
Ja nie używam Apple, ale nie skomlę wszędzie na ich temat. Wy to robicie.
@vartan: Ty używasz usługi płatnej, ale w sposób nielegalny, kryjąc się za VPNem, zamiast płacić pełną kwotę przysługującą twojemu rejonowi. Zużywasz większą ilość przepustowości na serwerach dostępną dla premium nie płacąc pełnego ekwiwalentu. To jest oszustwo.
@Iskaryota czytaj ze zrozumieniem. Polski mam.

Ale nie chodzi o to czy Turcja czy Adblock, ja piszę o wygodzie, że za 1,5 macie wygodę i nie trzeba #!$%@?ć się z VPN. A ty mi zaczynasz morały prawić
@Uuroboros oczywiście, że nic nie robi z dobroci serca. A gdzie napisałem, że robi. To korpo, liczy się kasa!
W jaki sposób jestem oszustem? Gdzie oszukałem.

I gdzie naganiam?
Śmieje się z was, bo robicie problem, który można załatwić za 6 PLN miesięcznie, a nawet za 1,5.
@Uuroboros gdzie nawołuje do oszustwa? Napisałem, że można mieć za 6 (z czego ja korzystam, polski YT), a jak za dużo to można za 1,5.

Ty zacznij czytać ze zrozumieniem. I nie nawołuję, tylko proponuję rozwiązanie. W dupie mam, co używacie. Chcecie się męczyć, to męczcie, świata nie zbawię.

Ty, zakładam, lecisz na adblockach i się #!$%@?, jak ktoś inny sobie to kupił, a ty nie możesz, bo 6 PLN to twoje