Wpis z mikrobloga

@mateosz_inbecki: na jakimś filmie darł mordę, że pozabija wszystkich, dodatkowo na innych filmach paradował z kataną, więc karaczany (których niedługo mistrz w końcu pokona) połączyli te filmiki i wysłali na policję, aczkolwiek to chyba nie wszystko, z nagrania rozmowy z państwem fajferami, czyli ludźmi którzy przynieśli na świat boskiego smoka wynika coś jeszcze, że chyba ze swoim ojcem kogoś pobił? coś takiego
Ogółem dziwna sprawa, bo mistrz mógł nawet zostać posadzony za deep fake, ale to chyba jest tylko jego linia obrony, bo niektóre jego filmiki też mu mogły zaszkodzić, bez potrzeby przeróbek/zmiany kontekstu przez Karachanów, raczej policjanci i prokuratorzy nie są aż tak głupi żeby nie poznać deep fake na którym gada plakat Jackie Chan czy tam Bruca Lee.
@mateosz_inbecki: Tutaj masz filmik gościa, który #!$%@?ł do podobnej liczbowo grupy użytkowników różne rzeczy i okazało się, że rzeczywiście zabił sąsiadkę kilka dni po wypuszczeniu utworu.
Nie twierdzę, że mistrz by kogoś poważniej skrzywdził, ale też specjalnie nie dziwi mnie to, że służby nie bagatelizowały sprawy i wzięły w końcu zgłoszenia na poważnie. Na kanale mistrza były różne filmiki, np ten, w którym przez bite 10 minut odgrażał się arkadio i
RobieZdrowaZupke - @mateosz_inbecki: Tutaj masz filmik gościa, który #!$%@?ł do podob...
@mateosz_inbecki: posiadanie katany, czy raczej całego arsenału plus niezliczona liczba filmików gdzie grozi śmiercią, do tego inne filmiki gdzie tak jakby nie do końca tryby z rzeczywistością dały tego efekt
ja jeszcze pytanie mam czy na serio siedział w choroszczy ? XD