Wpis z mikrobloga

@ravau wszędzie takie znajdziesz. Nie mówię że 49 zł to jest jakiś strasznie w kosmos wywalona cena, ale ja raczej bym szukał czegoś tańszego bo źle bym się czuł wydając 50 zł za burgera frytki i napój. No i to co wysłałeś to chociaż jest 250g mięsa, więcej jak standardo, choć ceny i tak nie usprawiedliwia.
  • Odpowiedz
@PanAlbert


@WenerowaAngela: No i właśnie o tym mówię, u Ciebie nie ma nic pośredniego, albo przepłacasz za burgerka z garstką frytek albo umierasz otruty xD

Szczerze mi tam bigmac czy maestro w zestawie smakują i wystarczają, nie czuję się okradany przez przehajpowaną kraftburgerownię, która sprzedając 10 burgerów dziennie chce mieć zysk
  • Odpowiedz
@SzycheU: 230g za te 32zl to dobra cena obecnie.

W mojej burgerowni (innej) marzec 2020 burger bekonowy 17,90, a obecnie 33,90zl kosztuje, ma 200g mięsa.

@krucjan niby tak, ale dla mnie to już też sporo, gdyby 200g+ mięsa + frytki kosztowały do 50zl dobrej jakości, to mogę korzystać, ale sama buła za 50+ to już spora jednak przesada i temu też ograniczam takie żarcie

@Konszachty u mnie w
  • Odpowiedz
@SzycheU: zgadzam się absolutnie, ale z kolei w drugą stronę, nie jestem fanem kanapek z McD, uważam, że są raczej nieciekawe, często mdłe i byle jakie, a kurczaczka z KFC z ich sosem brbc bądź tym azjatyckim z chęcią #!$%@?ę.
A prawda jest taka, że jakikolwiek fast food jest podły na zimno, a najczęściej zupełnie niejadalny.
  • Odpowiedz
(I nie mówię tu o zapychaniu się ścierwem pokroju maka czy KFC bo to tak samo jakbyś w domu nasrał do bułki).

Ludzi dopadła totalna cebulica.


@WenerowaAngela: Ja tu widzę większy problem. Jeśli takie emocje wzbudza u Ciebie zwykła bułka z kawałkiem mięsa to chyba masz jakieś zaburzenia psychiczne. Najwyraźniej masz też jakieś kompleksy i próbujesz je rekompensować przepłacaniem za mięso i ziemniaki. Wszystko byłoby w porządku gdybyś nie wpadał
  • Odpowiedz
@PanAlbert

@WenerowaAngela: Ja tu widzę większy problem. Jeśli takie emocje wzbudza u Ciebie zwykła bułka z kawałkiem mięsa to chyba masz jakieś zaburzenia psychiczne.


XDDD zajebiście płynnie przeszedłeś od tematu burgera do tematu psychoanalizy. Poczekaj, połoze się na kozetce i opowiem Ci o moim dzieciństwie. (
  • Odpowiedz
I tylko kurhwa nie zwykła bułka. Tylko maślana rozkosz wypełniona wołowinowym szczęściem ()


@WenerowaAngela: Aaa dobra, nie zauważyłem różowego paska, teraz ta emocjonalność jest nieco bardziej zrozumiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz