Wpis z mikrobloga

@PaNaTypa: Zamierzam sobie takie same kupić, tylko powiedz mi ile Ci one szły? Myślisz, że do biegania na początek będą ok? A i jeszcze jedno, mam zwykłą kartę płatniczą Visa z mbanku. Zapłacą ją jakoś na ali?
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: zapłacisz tylko koszt samego dolara będzie trochę większy niż widzisz to choćby na walutomat.pl

Wejdź sobie na stronę mBanku i zobacz, jaki mają przelicznik USD -> PLN i czy nie ma podwójnego przewalutowania.
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: Jak masz konto w mbanku(ja mam) to wyrób kartę do płatności w dolcach, 25zł rocznie. Co do butów, to do biegania, jeśli nie biegasz maratonów, to będą bardzo ok. Ja mam akurat je na siłownie, bo są lekkie i wygodne. Od dnia zakupu do dzisiaj minęły jakieś 3tyg.

@scobos: Dzisiaj przyszły, także czas pokaże, ale ktoś z wykopowiczów już je jakiś czas temu kupił, do tego porównał
  • Odpowiedz
@Xaarkes2: Obejdzie się, tylko zapłacisz więcej, jak to jest jednorazowy zakup to nie wyrabiaj karty, jeśli chcesz w przyszłości dokonać innych zakupów, to te 25zł rocznie za kartę to na prawdę mało. Co do płatności to dokładniej poczytaj na necie, na forum telchina lub coś w ten deseń.
  • Odpowiedz
mogę się założyc ze się na 1 zakupie nie skończy, odkryjesz za niedługo że przepłacałes na aledrogo ponad 50 %

czytając forum telchina.pl mozna dojśc do wniosku że tysiące polaków dziennie kupują w chinach bo taniej.
  • Odpowiedz