Wpis z mikrobloga

Byłem oblecieć na cmentarze
Cukierki odpustowe które zawsze chodziło po 2-3zł a duże po 5zł
Teraz chodzą małe paczki po 8zł a duże po 15zł..

Podziękuje idee dalej kupie sobie co innego w sklepie... #!$%@? janusze inflacja jest na poziomie 8%-30%
a nie #!$%@? 400%
  • 9
  • Odpowiedz
  • 9
@dzieju41: nie.... to oni sprzedają nie ja to oni z tego zarabiają nie ja... kupie inne gdzie indziej albo wogóle..
Zaczną tracić klientów to może pójdą po rozum.

Pare lat temu jak szedłem to kupowałem już z rana bo 2-3h później leżały pojedyncze paczki które się cudem ostały.
Teraz wszystkie stragany zasrane i nie wiele schodzi i #!$%@? im w dupe.
  • Odpowiedz
@Quassar: bo parę lat temu wszystko kosztowało inaczej. Ja się zatrzymałem na myśli "o kurde czipsy za 4zł, szkoda kasy", a dzisiaj już latają zdjęcia cen 10-12zł. Energetyk kupowałem "markowy" za 3,50, dzisiaj jak za 6 znajdę to się cieszę.

Myślę że to nie wina sprzedawców, a miejsca w którym żyjemy, i częściowo moja i twoja że nie nadążamy myślą za cenami.
  • Odpowiedz
  • 2
@Panas: #!$%@? farmazony piconepolo nie zależnie czy dostawało sie 2k czy 5k kosztuje podobnie za złotówkę nawet w niektórych sklepach idzie wyrwać princesse mleczną, a ona zwykle droższa była i jakoś nie podrożałą o 300-400% jak i dalej kupuje w podobnych cenach. a nie #!$%@? za 6-7 zł

Co do lays to byłą właśnie afera co do ich zmiany polityki i byli bojkotowani.
Tak że słaby dobór obrony sobie wybrałeś za
  • Odpowiedz
  • 1
@Panas: szkoda mi z tobą gadać nie podwyżka, a sztuczny dodruk, ale kryzys gospodarczy i dmuchana bańka to jedno, a Januszowy interes i zachłanność w podbijaniu nieadekwatnie ceny to drugie.. i o tym drugim jest mowa.
  • Odpowiedz
@Quassar

A czemu wcześniej nie podnosili do 15 zł, tylko sprzedawali za 3 zł? Przecież by więcej zarobili. Jaki magiczny proces im w tym przeszkadzał i czemu teraz mogą zawołać 15 i czemu to "magiczne" coś nie powstrzymuje ich przed tym? I czemu nie 150, tylko 15?

To pytania retoryczne, nie musisz odpowiadać.
  • Odpowiedz