Wpis z mikrobloga

Czy do Ikea Rudsta wejdą trzy modulary baseplate 25x25 (25.5 cm x 25.5 cm) w jednym poziomie? łącznie 9 modularów na takich płytkach bazowych. Sama witryna ma szerokość 80.5 cm ale chciałbym wiedzieć ile jest dokładnie miejsca w środku. Jedem Mireczek na pewno ma taką bo kiedyś pokazywał na tagu więc jakbyś mógł zmierzyć szerokość półki w środku to będę wdzięczny.

#lego
viero - Czy do Ikea Rudsta wejdą trzy modulary baseplate 25x25 (25.5 cm x 25.5 cm) w ...

źródło: rudsta-witryna-antracyt__0958931_pe805516_s5

Pobierz
  • 8
@dran2: jeśli będziesz miał taki gest to poproszę i dziękuję( ͡° ͜ʖ ͡°) jeżeli chodzi o wysokość, zwykle antenki dodają centymetrów zestawowi, można zdemontować lub przenieść bo mam jeszcze detolfa i tutaj wysokości nie brakuje ;) bardziej zależy mi na przechowywaniu aniżeli eksponowaniu chociaż oba aspekty są ważne. kompresję wymusza na mnie również metraż mieszkania. btw. pozwolę o sobie przypomnieć na wieczór lub w inny wolny dzień.
@mlodyyasioo: dziękuję, na oko jakby styka( ͡° ͜ʖ ͡°) mi potrzeba 76.5 cm powierzchni, na infografice z ikea jest wymiar 76 cm (niestety nie wiem dokładnie od którego miejca do którego) więc rozchodzi się o 0.5 cm( ͡° ͜ʖ ͡°) jak tak przekładałeś płytkę od równego do równego i wyszło na trzy z hakiem to git, dzieki