Wpis z mikrobloga

@henk__ mi stick w porównaniu do boxa ma mniej ramu i bardziej się grzeje, procesor chyba też ma skręcony w dół.

Ze stickow najlepszy jest chyba fire stick od Amazona ale tam nie ma sklepu Play

Ja mam starego Mi boxa 3 z 1GB ramu i na luzie daje radę nawet ze streamingiem 4k HDR

Canal + box nie ma żadnej przewagi nad mi boxem, jest większy, ma jakąś nakładkę na system
@henk__ Wszyscy chwalą Canal box.

@puniek za to tyle poleceń tej Nokii pisał, że Mirki myślą, iż poleca to wiele osób. A widzalem to tylko od niego.

PS. Puniek sie lepiej zna niż większa część Mirków.
@golbot

@puniek za to tyle poleceń tej Nokii pisał, że Mirki myślą, iż poleca to wiele osób. A widzalem to tylko od niego.

Nie tylko od niego. Ta Nokia to świetny sprzęt, o niebo lepszy od Xiaomi Mi Boxa. Taniej to Canal+ Box.
@henk__: Canal + box to juz w zasadzie starszy sprzet. Mi box 2nd gen ma mocniejszy procek z obsluga AV1, obsluge dolby vision, audio, wifi 6. Jezeli jednak anteny dalej sa tak benadziejne jak w mi box 1st gen to te wifi ax nie wiele pomoze i dalej bedzie lipa z predkosciami po wifi. Szkoda, ze w xiaomi dalej tylko 8gb na dane.