Wpis z mikrobloga

@Al-3_x i co myślisz, że by się stało gdyby Izrael nie trzymał Palestyńczków za morde?

a) powstał postępowy i pełen tolerancji demokratyczny kraj

b) powstała islamska dyktatura będąca wylęgarnia terroryzmu i ruchająca własnych obywateli zdychających z głodu z powodu braku pomocy finansowej zachodu?

Jak ujowo by Izrael nie traktował arabów to i tak mieliby lepiej niż w przeciętnej islamskiej zamordowni. Ludzi w Gazie rucha sam Hamas, który przepierdziela całą pomoc finansową i
które to kraje faszystowskie mają wolne wybory, wolność religijną, małżeństwa osób tej samej płci, legalną trawę i jeszcze parę innych rzeczy? Jeżeli to się nie wyklucza, to wskaż jakiekolwiek inne, które ma takie prawo.


@trzydrzwiowypentaptyk: zapomniałeś o przepchnięciu ustawy gdzie zwykła większość parlamentarna może unieważnić każdy wyrok sądu ( ) Co do legalnej trawy to nie wiem o kim mówisz, ale na pewno nie o IL
@trzydrzwiowypentaptyk: tak? Z przyjemnością poznam jaki. Bo mimo mojej pogardy do PiS twierdzenie, że posunął się do tak dalekich akcji jak Netanyahu który broni się przed kryminałem, to tak jakby powiedzieć, że Orban to zasadniczo taki sam zbrodniarz jak Putin.