Wpis z mikrobloga

ok, może prostszym językiem:

-wiesz że feminatywy które wyśmiewasz są częścią języka polskiego dłużej niż żyją twoi dziadkowie?

-wiesz że walczyła z nimi komunistyczna władza?

-zdajesz sobie sprawę że wypełniasz po latach polecenia komuchów?


@Deska_o0: Podaj przykłada przedwojennych faminimzów, jest to ciekawe
  • Odpowiedz
Masz błędne pojęcie o feminizmie, porozmawiaj z jakąkolwiek feministką,


@TurboDynamo: rozmawiałem, nie mam błędnego

Poczytaj twitty najbardziej znanych polskich feministek


@TurboDynamo: czyli których?

Jeśli twierdzisz inaczej to po prostu nie znasz polskiego feminizmu


@TurboDynamo: nie wiem co uznajesz za "polski feminizm" dla mnie to po prostu osoby domagające się równych praw i obowiązków w Polsce, a nazywanie tak kogokolwiek innego to robienie kurtyzany z logiki.
@rybak17 na poprzedniej stronie
  • Odpowiedz
czyli których?


@Deska_o0: np posłanki żukowskiej

dla mnie to po prostu osoby domagające się równych praw i obowiązków w Polsce, a nazywanie tak kogokolwiek innego to robienie kurtyzany z logiki.


Ty robisz kurtyzanę z logiki mowiac że feminizm nie chce dominacji. Pierwszy z brzegu twitt znanej osoby na lewicy mówiący o tym że trzeba doprowadzić do domniemania winy dla mężczyzn.

Kiedy była kwestia powołań to Żukowska na swoich mediach społecznościowych pisała
TurboDynamo - > czyli których?

@Deska_o0: np posłanki żukowskiej
 dla mnie to po pro...

źródło: IMG_9806

Pobierz
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nie mów kobietom czym jest feminizm ty mizoginie. Żadna tak nie myśli. To co robisz to mansplaining, próbujesz nadać męska interpretację do równości ktora feministki rozumieją zupełnie inaczej.
  • Odpowiedz
nie mów kobietom czym jest feminizm


@TurboDynamo: przykro mi że nie rozumiesz tak prostych słów, a pasek pod awatarem sugerował że jesteś facetem, mój błąd

Żadna tak nie myśli.


@TurboDynamo: tylko w twojej oblężonej twierdzy, każda feministka którą znam podziela moje oraz słownika zdanie a propos znaczenia
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: nie próbuj być mądrzejszy od słownika kiedy nie jesteś:

ruch na rzecz prawnego i społecznego równouprawnienia kobiet

a to że przedkładasz czyjeś urojenia nad prawdziwe znaczenie słów nie jest moim problemem, tak samo jak to że przykładem feministki jest dla ciebie kobieta będąca zaprzeczeniem tego słowa
  • Odpowiedz
ruch na rzecz prawnego i społecznego równouprawnienia kobiet


@Deska_o0: prawne i społeczne równouprawnienie kobiet to domniemanie winy w przypadku gwałtu, niższy wiek emerytalny od mężczyzn, wygnanie mężczyzn z domu bez żadnych dowodów. Równe zarobki pomimo mniej wydajnej pracy(jesteśmy słabsze fizycznie i to nie nasza wina ale to nie znaczy że gorsze-chcemy zarabiać tyle samo). W sądzie też chcemy dostawać za każdym razem dziecko. Na wojnę mają iść tylko mężczyźni, są silniejsi
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: weź jakiegoś rumianku wypij i zejdź na ziemię, zafiksowałeś się od gówna którym się żywisz i straciłeś kontakt z rzeczywistością, jak ci powiem że gówno jest cukierkiem to zjesz je ze smakiem zachwycając się słodyczą? pragnę zauważyć że dokładnie to robisz.
  • Odpowiedz