Wpis z mikrobloga

ile procent oddają od datków? No zero, masz rację jest cacy xd

A ile procent kiedy wykonują jakąś usługę jak pogrzeb czy ślub? Cholera, znowu zero?


@Deska_o0: Przeczytałeś młotku ten artykuł co wysłałem? Czy cię może przerosło bojowniku

Duchowni, którzy osiągają przychody z tytułu ofiar otrzymywanych z racji pełnienia funkcji duszpasterskich winni opłacać zryczałtowany podatek dochodowy zgodnie z przepisami z 20 listopada 1998 r. w ustawie o zryczałtowanym podatku dochodowym od
dlatego bohatersko wyśmiewasz feminatywy które wyparli z języka komuniści xD


@Deska_o0: Oho, mój ulubiony argument pod tytułem "ale w dwudziestoleciu międzywojennym też tak mówili!!". No i co z tego, okres ten był pełen #!$%@? rzeczy, dlaczego nie chcesz praktykować salonów będących de facto swingers party dla bogaczy czy zubożenia warstwy językowej, do której dążyli futuryści? Coś było używane 100 lat temu i nagle jest już tradycją, którą należy pielęgnować, niezależnie od
Przeczytałeś młotku ten artykuł co wysłałem?


@pastor_manning: przeczytałem, nie wystawiają pokwitowań więc można z czystym sumieniem założyć że ukrywają dochody

W 2010 roku „Polityka” ustaliła (a informację tę powtarza obecnie Wikipedia), że Kościół w Polsce ma ok. 160 tysięcy hektarów gruntów. Oznaczałoby to zmniejszenie w 2010 roku o 10 tys. ha stanu posiadania z 1945 roku

Piszesz że w 2014 mieli już tylko 140tys, czyli skarb państwa ma oddawać ziemię kościołowi
mój ulubiony argument pod tytułem "ale w dwudziestoleciu międzywojennym też tak mówili!!".


@Psychopathy_Red: ale to nie jest mój argument, nie wiem dlaczego próbujesz przypisac mi autorstwo czegoś czego nie pisałem, ja pisałem o walce związku radzieckiego z feminatywami
@Deska_o0: teraz powrót tego gówna nie jest motywowany czystością językową tylko feministyczna ideologią. Więc #!$%@? mnie obchodzi czy wcześniej zrobili to komuniści czy nawet święty Mikołaj. Te prostackie manipulacje zostaw dla takich pogłówkow jak ty. Komuniści też zelektryfikowali Podlasie, to nie znaczy że pójdę teraz zrywać kable.
teraz powrót tego gówna nie jest motywowany czystością językową tylko feministyczna ideologią.


@TurboDynamo: a co jest złego w feminizmie? Pobór wojskowy powinien dotyczyć obydwu płci, tak samo jak i emerytura nie powinna być uzależniona od tego czy ktoś ma siurka
@NapromieniowanaSkarpetka: Co niby nie brzmi "poprawnie" wobec innych polskich wyrazów? W jakim sensie? Ministra jest utworzona całkiem poprawnie.

Czy bez potrzeby, to już kwestia uznania. Mówienie o tym, że Iga Świątek to mistrz tenisa, a nie mistrzyni, brzmiałoby już dość dziwnie.
przeczytałem, nie wystawiają pokwitowań więc można z czystym sumieniem założyć że ukrywają dochody


No tak, dowodów brak ale tobie się tak wydaje, to napewno tak jest xD. Case closed

Piszesz że w 2014 mieli już tylko 140tys, czyli skarb państwa ma oddawać ziemię kościołowi która ten będzie sprzedawał choćby Morawieckiemu jak ostatnio i tak w kółko przy zachwycie osobników twojego pokroju?


@Deska_o0: https://forsal.pl/artykuly/982406,ile-ziemi-tak-naprawde-maja-polskie-koscioly-zobacz-raport.html. Bazuje na tym artykule. Zawarty tam wykres nie