Wpis z mikrobloga

Czy wy też macie wrażenie, że w sumie to chodzenie w kamuflażu na co dzień wygląda tak estetycznie do kitu (nawet jeśli ma się militarną zajawkę #militaryboners ), a tanie wzory czy mieszanie góry z dołem w innym camo to już w ogóle kicz zupełny (°°

Zwłaszcza jak ktoś nawet się nie bawi w żadne ASG czy inne gry terenowe, gdzie ubranie w kamuflażu faktycznie się wykorzystuje.

Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale myślę iż z czasem jak zacząłem dojrzewać i sam się stroić - preferuję ubrania w jednolitych kolorach.

Krój nadal jest taktyczny, praktyczny i użyteczny jak żadne inne ubranie z "sieciówki", ale dzięki stonowanym barwom można bez obciachu chodzić w nim nie tylko w nieformalnych sytuacjach

[no i tak jakby nie rzucasz się w oczy, a o dziwo nawet tacy policyjni komandosi co nie powinni się wyróżniać na ulicy - preferują obecnie oczojebny Multicam/Camogrom]

#rozkminy #militaria #ubierajsiezwykopem #modameska
wygolony_libek-97 - Czy wy też macie wrażenie, że w sumie to chodzenie w kamuflażu na...

źródło: temp_file7159515201440359824

Pobierz
  • 6
@Rasteris też to próbowałem, i tak sobie to wychodzi :-P

Choćby jedna część była zupełnie czarna - to zwłaszcza "góra" w kamuflażu jest oczojebna nawet dla noszącego.

Na polskie warunki to trzeba celować w szarość, czerń czy jakiś ciemny brąz (+a jak krój nie jest jakiś luźny, workowaty - to nawet na-wpół-formalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wygolony_libek-97: jeszcze tylko niskie trekingi do kompletu. W sieciówkach i nie tylko możesz sobie kupić jednolite ubrania: jeansy, swetry, koszule, chinosy. W tych taktycznych ciuchach będziesz się moim zdaniem negatywnie wyróżniał, takie trochę creepy. Na działkę, ryby, biwak, spacer po lesie tak, ale nie na codzień. No i tak trochę mundurkowato jak w jakimś zamordystycznym reżimie.
@v-tec : na ryby czy inny biwak to już w sumie jest przebogata oferta demobilu i tańszych ciuchów robionych masowo w danym kamuflażu

Tutaj właściwie chodzi o kogoś bardziej ogarniętego, który może nawet lubi te klimaty i może wydać więcej na dobrane ubranie ze sklepu dla zajawkowiczów ( ͡ ͜ʖ ͡) [idzie ogarnąć np. takie a'la chinosy ale bardziej utaktycznione]

Nadal to ty decydujesz jak to
@wygolony_libek-97: oczywiście, pełna dowolność w ubieraniu. Jeśli nie boisz się eksperymentować to spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na formalne okazje (ślub, pogrzeb) proponuję jednak trzymać się formalnych strojów ( ͡° ͜ʖ ͡°)