Wpis z mikrobloga

Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklarowała tak jak w krajach Nordyckich, niestety do głosu doszedł alt-right który promował szurie i teraz taki jak ty pisze że 2 lata temu w szczycie pandemii śmiercionośnego wirusa nie można było sobie wyjść na spacerek.


@Njal: byłxś w tym czasie w "krajach nordyckich" czy opierasz się na tym co opowiadali w mediach? Ja nie zaobserwowałem, żeby Szwedzi siedzieli grzecznie w domu.
@Davvs Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklarowała tak jak w krajach Nordyckich, niestety do głosu doszedł alt-right który promował szurie i teraz taki jak ty pisze że 2 lata temu w szczycie pandemii śmiercionośnego wirusa nie można było sobie wyjść na spacerek.


@Njal: serio w to wierzysz? W sumie ignoracja to blogoslawienstwo, ale w miare skladnie uzywasz polszczyzny wiec musisz miec IQ wystarczajace na zrozumienie, co sie
Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklarowała tak jak w krajach Nordyckich, niestety do głosu doszedł alt-right który promował szurie i teraz taki jak ty pisze że 2 lata temu w szczycie pandemii śmiercionośnego wirusa nie można było sobie wyjść na spacerek.


@Njal: mam nadzieję, że dożyję czasów kiedy takie posty się będzie badało jak antyczne mity, bo to nieironicznie fascynujące zjawisko.
@Njal

Wystarczyło siedzieć w domach i by się szybko sytuacja wyklarowała


Siur do dupy by się wyklarował. Kumam, że można mocno nasiąknąć propagandą ale trzy lata po tym jak już wszystko jest czarno na białym jaka to była ściema, i dalej powtarzać te kłamstwa to trzeba serio być upośledzonym (albo trollem).
@jukel

Ale jak w Stanach ludzie umierali na covida


"Umierali" jak wszędzie indziej. W mediach "z kowid", a nie na kowid.

Oficjalne statystyki wliczały do tych zgonów każdego kto miał pozytywny wynik testu* w ostatnim kwartale (a pierwotnie nawet tego ograniczenia na kwartał nie było), niezależnie na co faktycznie umarł. Taaak, szur szur c'nie? Tylko, że taka dokładnie była definicje "covid death" na oficjalnych stronach rządowych gdzie te statystyki publikowano.

*) przy