Wpis z mikrobloga

@ChamskoCytuje: zakup grilla Tefal jak dla mnie to był strzał w 10, używamy takiego już dwa lata i sprawdza się doskonale. Mięso wkładasz na papier żeby nie uwalić płyt, a jak jednak cos się pobrudzi to płyty są wyjmowane i bez problemu cyk do zmywarki. Kurczak, wołowina, ryby wychodzą w 9/10 bardzo dobrze, soczyste jak trzeba i na dodatek nie musisz nad tym stać i pilnować. Może moja narzeczona zrobiła by
@Fontanero: to chyba oczywiste, że to nie przypomina klasycznego grilla bo w nim głównymi czynnikami są otwarty ogień i dym, a tego w grillu elektrycznym nie ma. za to patelnie i piekarnik grill elektryczny zastępuje doskonale
@iwunio @ChamskoCytuje

@ChamskoCytuje: nie będzie Ci się chciało tego myć po dwóch dniach xD


4 łyżki skrobi ziemniaczanej, 1 łyżka sody oczyszczonej, pół szklanki wody, dobrze wymieszać, rozgrzać grilla na maksa, wyłączyć i zalać powstałym płynem, zamknąć grilla na kilka minut, powstanie taki zagotowany glut, do którego przykleją się wszystkie zabrudzenia, nawet mocno zaschnięte, zdjąć go, potem przetrzeć na mokro ruszt, najlepiej mikrofibrą, potem na sucho i gotowe, sprawdzałem, działa ;)