Wpis z mikrobloga

Serdecznie pozdrowienia dla patologicznego Polaka rodaka, który wczoraj wracając z lotniska Madryt do Krakowa nie chciał się rozłączyć przez telefon, zaczął obrażać kapitana załogi, a potem pasażerkę. My opóźnienie spowodowane twoją głupotą, wezwaniem policji i wyprowadzeniem Cię z samolotu nadrobiliśmy w powietrzu, a ty zostałeś w Madrycie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję, że chociaż dostałeś mandat albo bili cię po kostkach XD

#ryanair #patologiazewsi #patologiazmiasta #patologia #latanie #lotnictwo #samoloty
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Sandrinia: to był Pan i władca. Wielki byznesman, który lata Ryanair na zwykłym miejscu (losowo przydzielonym), ale nie przeszkodziło mu to obrażać każdego. Wielkie zdziwienie jak jednak obsługa nie żartowała o policji i próby przeproszenia, na końcu z bezsilności jednak wyzywanie dalej i mówienie, że reklamacja jest już w drodze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Arktosik: uuu, sprany mózg bo dostrzegam że niestety wielu Polaków za granicą zachowuje się jak bydło xd to chyba nigdy nie byłeś za granicą, albo ewentualnie jesteś typem pokroju takiego o jakim pisze OP ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 2
@Sandrinia: niestety, ale w tym roku mam jakiś natłok debili z polski XD Jak byłem we wrześniu w Grecji to przez 8 dni pobytu widziałem tylko dwie bójki. Obie rozpoczęte i zakończone przez Polaków XD
  • Odpowiedz