Wpis z mikrobloga

@stepienz13posterunku: to pytanie zawsze jest na początku dla rozluźnienia i dlatego ze gdy gość po drugiej stronie wyjeżdża z jakąś freethinker, edgy gadką zamiast opowiedzieć dwa zdania (choćby opisac proces w jakim natknął sie na ogłoszenie) to odrazu wiadomo że mogą być probleny komunikacyjne. Ja zawsze rzucam tym co oferowali w ogłoszeniu + kilka ogólników o firmie (które i tak sprawdzam skoro chcę tam pracować) i rekruterzy zawsze klaskali uszami. Każdy
1. Projekt wydaje mi się interesujący.

2. Wasza firma ma dobrą opinię (gowork, znajomi etc)

3. Wasze stawki są konkurencyjne/atrakcyjne

4. Opis stanowiska pasuje do mnie w 100%

5. Spodobała mi się wasza transparentność i podejście do kandydata, wasz projekt/wynagrodzenie są konkurencyjne, szukam czegoś nowego więc postanowiłem dać temu szansę


@AnonimoweLwiatko: dzięki, #!$%@? taki copy paste przy następnej rekrutacji xD
@Maszi: Data wysłania CV, Nazwa stanowiska, Rodzaj stanowiska, Firma, Oczekiwania finansowe (jakie ja podałem + ich widełki), Widły (tu wpisuje czy były widełki do wyboru czy kwota do wpisania, bo zawsze mogę się na to powołac), Nr Tel (jak już zadzwonią), Lokalizacja, Status, Termin rozmowy, Link do oferty, Uwagi

Teraz dodam jeszcze to co mówił @fukken czyli kolumnę na formułkę z odpowiedzią na to pytanie.