Wpis z mikrobloga

Przez ostatnie kilka dni, dostaliśmy więcej zapowiedzi ciekawych funkcji, niż przez ostatnie kilka lat :)
Ogólnie zmiana niby super: dodanie dilera używanych ciężarówek, oraz zmiana systemu naprawy uszkodzonych ciężarówek, ale jaki jest jej sens przy obecnej ekonomii, gdzie albo bierzemy kredyt po 5 trasach i mamy ciężarówkę, albo gramy z dwie godziny i mamy bez kredytów uzbierane na nowego traka.
Powinni wziąć te stare ciężarówki i umożliwić ich kupno tylko w formie używanej.
W salonach powinniśmy mieć dostępne tylko stosunkowo nowe modele.
Zmniejszyło by to początkowy skok na nowe ciężarówki i dodało powód, by całkowicie odnawiać starsze używane modele.
Powinni zwiększyć poziom trudności ekonomii.
Ciekawe, jak to będzie współgrało z ciężarówkami zatrudnionych kierowców.
Jak myślicie, skąd nagle takie ciśnienie na update ze strony SCS, czyżby czuli konkurencję chociażby ze strony American Road Trucker? :-)
Dla przypomnienia: studio scs software obecnie zatrudnia 400 pracowników, nie są już małą firmą, której brakuje pracowników oraz funduszy na wprowadzenie nowości do gry.

#ets2 #ets3 #ats #gry #eurotrucksimulator2 #americantrucksimulator #steam #scs #art #americanroadtrucker
Pawci0o - Przez ostatnie kilka dni, dostaliśmy więcej zapowiedzi ciekawych funkcji, n...
  • 3
@Pawci0o: Też zauważyłem, że SCS po latach zaniedbań, tak jakby wziął się do roboty nad ETSem - nowa ciężarówka zaraz (DAF XD), zmienna pogoda, poprawa grafiki... Dealer używanych ciężarówek i skomplikowany system uszkodzeń to też super niespodzianka.
West Balkans to świetny dodatek, ale nadal jestem trochę zły za porzucenie Heart of Russia. Bakany objadę całe w miesiąc i znowu nie będzie nic do roboty. 1 DLC mapowe na 2-3 lata to
@Pawci0o:

Przez ostatnie kilka dni, dostaliśmy więcej zapowiedzi ciekawych funkcji, niż przez ostatnie kilka lat :)


Już gdzieś czytałem ten tekst.... i to dokładnie ten sam ;)