Wpis z mikrobloga

## czas troche ponarzekać

zmiany dotyczące gry magiem: linia zadań, ulepszanie czarów, nowe kostury, możliwość wyboru między zdrowiem a maną przy awansie


jako że współczuję wszystkim grającym jako mag — szczyt humanitaryzmu

więcej walk na arenie oraz możliwość obstawiania


retarding vibe, bedzie trzeba wybijac wszystko na mapie zeby moc dorownac statami jakiemuś typkowi z toporkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

minigierki w karczmach


juz widze jak ktos grajacy w odyseje bedzie chcial grac w kosci w jakimkolwiek innym modzie xD; raczej nie dopuszczą do tego żeby maxowac sobie kase tak jak w gladiatorze

nowe lokacje z nowymi wrogami i unikalnymi przedmiotami


zapełniacze czasu nie mające wpływu na fabułe

możliwość zmiany wyglądu Marvina


cienie przeszłości wannabe, jedynie dolina switu zrobila to dobrze i jak kroniki nie pójdą w jej kierunku — nie mówiąc o wyprzedzaniu — no to xD

piesek towarzysz podnoszący nam morale w walce i przyjmujący na siebie ciosy


przyjmujący na siebie ciosy — już widze te debaty nt dodawania zwierząt do gier xD; raczej nie będzie tak użyteczny jak golem w dark sadze

zmiana modeli broni, postaci, pancerzy, wszystkiego


dla mnie git ale na pewno sie komus nie spodoba, miejmy nadzieję że nie dojdzie 20gb nowych treści i że szczawików nie przestawią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nielimitowane grzywny uniemożliwiające handel, niepełna regeneracja zdrowia podczas snu, osłabienie mikstur i książek dodających punkty do statystyk oraz zmniejszenie ich ilości,


może jeszcze konsole wyłączą

nowe listy gończe, niektóre unikalne dla poszczególnych gildii


szczyt humanitaryzmu

tryb hardcore


w tym modzie niepotrzebne chyba xD

zmiany w zakończeniach


mam tylko nadzieję że końcowe sceny będą generowane dynamicznie, albo wycwanią się w inny sposób żeby nie robić n! kombinacji związanych z wyglądem postaci

#gothic #kronikimyrtany
kubinka0505 - ## czas troche ponarzekać
zmiany dotyczące gry magiem: linia zadań, ule...

źródło: temp_file.png3568014054776949912

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
tryb hardcore

w tym modzie niepotrzebne chyba xD


@kubinka0505: dla "normalnej" osoby poziom trudnosci wybaczal o wiele wiecej niz g2, ale dla fanatykow gra byla troche zbyt prosta

mam tylko nadzieję że końcowe sceny będą
  • Odpowiedz
@kubinka0505:za to Twoje narzekanie, to szczyt malkontenctwa. Ale dla kogoś, kto uważa poziom trudności KM za hardcore, to jedno wielkie xD
Nie ma co traktować tego poważnie...
  • Odpowiedz
  • 0
@Saprofit gdybym nim był, to ani nie pisałbym tego wpisu, ani nie odwoływał się do innych modyfikacji — byłyby nic nie warte, prawda?
same kroniki pobrałem natychmiast po premierze — nie z wypiekami na twarzy, bo wiem że ilość problemów w modyfikacji jest proporcjonalna do jej długości i że spotkam je także tutaj, ale w samym dziele soulfire nie podobała mi się tylko fabuła.

a co do tego zarzutu braku merytoryki
  • Odpowiedz