Wpis z mikrobloga

#gymcel #doomer #silownia #chwalesie

Sylwetka po 2 latach regularnego treningu, aktualnie masa, 77 kg na zdjęciu, maksy:
ławka:100 , martwy ciąg- (jeszcze nie robiłem) siady 125kg , dipy z obciążeniem: 60kg
pozdrawiam wszystkich mikrokoksów którzy naprzeciw doomerskiemu życiu oddają się konsekwentnie regularnym treningom, gymceling albo śmierć, trzymajcie się tam
Alvarez17 - #gymcel #doomer #siłownia #chwalesie

Sylwetka po 2 latach regularnego tr...

źródło: Screenshot_20231029-192826_Gallery

Pobierz
  • 14
@Alvarez17 ja bym nie robił redukcji, tylko dalej masował.
Ale może nie warto mnie słuchać, bo ja całe życie byłem w wątły i chudziutki, przez co poniżany w szkole. Może teraz jakieś kompleksy mam i nie wiem jak powinna wyglądać prawdziwa męska sylwetka.
Najlepiej zapytaj się jakiejś kobiety (o ile znasz taką która ci szczerze odpowie)
  • 2
@Energiizer: będę chyba robił minicuta (gdzieś z 5 kg) jak przymasuje do 81, i potem znowu masa, później jakąś docinka większą na lato może.
Co do poniżania w szkole to podobnie miałem, przez mocna nerwice byłem zbyt spięty by zareagować na coś mimo tego,że większości z nich się nie bałem, siłka jakoś tak pomaga, bo przynajmniej spier dolenie psychiczne nie przekreśla ci posiadania dobrej sylwetki, co do spytania się dziewczyny to