Wpis z mikrobloga

Własnie siedzę z mamą na oddziale chorób wewnętrznych. Dziadek, lat 91. Niewydolność oddechowa, niewydolność nerek. Ciśnienie 76/43. Czekamy.
Nauczyłem sie od niego więcej niż od ojca. Ehhhhh. Kochajcie swoich bliskich.
  • 37
  • Odpowiedz
@TakiSeLogin niby tak, ale jeśli kogoś kochasz, a Op pewnie dziadka kocha, to ciężko jest dać bliskim odejść, ciężko się z tym odejściem pogodzić. I niby człowiek wie, że na każdego przyjdzie pora, ale zawsze to jest niespodziewane i nigdy w dobrym momencie
  • Odpowiedz
@Rasteris: dializa to nie jest zabieg nieobciążający kondycji człowieka - szczególnie patrząc na wiek pacjenta.
@Hardkoriusz Mireczku trzymaj się, będziemy na mirko trzymać kciuki żeby rozwiązało się jak najlepiej i dziadek wrocił do was ()
  • Odpowiedz
@Hardkoriusz: Powodzenia życzę w ratowaniu dziadka, ale nie róbcie tego na siłę.
Brutalnie powiem że czasami nie warto żyć za długo, jak wejdzie otępienie starcze koło 100 to jest tragedia.
Mam przypadek w rodzinie że osoba ma 100 lat, pamięć krótkotrwała już nie istnieje a bliscy się męczą 2 lata i pewnikiem dalej to długo to potrwa bo organizm jest silny. Oglądanie kogoś kto kiedyś był pełen sił, był inteligentną i
  • Odpowiedz
@Janek1903: mój tata tak zmarł, padly nerki. Trafił do szpitala gdzie nie bylo odpowiedniej aparatury. A zaczęlo sie od niskiego ciśnienia. Stan byl taki, ze nie mogli przewieźć do innego na dializę.
  • Odpowiedz
@Hardkoriusz: miras przeżywa tragedie a Wy mu gadacie ze już czas na dziadka. Może i racja ale jak się kogoś kocha to żaden wiek nie jest dobry na umieranie ???? trzymajcie sie jakoś
  • Odpowiedz
Kochajcie swoich bliskich.


@Hardkoriusz: prawda, a wykopowe cymbały będą trollować własnych rodziców i babcie puszczając im na złość niemiecki hymn i obrażać z powodu innych poglądów politycznych. Nigdy tego nie zrozumiem.

A Tobie mireczku współczuję...
  • Odpowiedz
91 to dobry czas żeby odejść z tego świata. Nic strasznego nie ma w takiej śmierci, przeżył długie i dobre życie i zwyczajnie to już jego pora.


@TakiSeLogin: może jeszcze pożyć te 9 lat i zrobić na złość ZUS-owi
  • Odpowiedz