Wpis z mikrobloga

@Lord_Apatii_i_Depresji: to że sporo ludzi zarabia minimalną nie oznacza że tyle osób ją ma. Często dwie najniższe krajowe lecą jeszcze pod stołem gdzie wykop nie ma o tym pojęcia. Ludzie się cieszą że w wojewódzkim zarabiają 8k netto a to kasa z którą sobie można mieszkać ale na wsi lub w małym powiatowym
  • Odpowiedz
@mat0707: Tak było, ta mityczna minimalna i 10k pod stołem, wszyscy tak robią i tylko wykop to odkrył, więc ma prawidłowe statystyki zarobków XD

@Lord_Apatii_i_Depresji Minimalna boli najbardziej tych, którzy całą swoją "pozycję społeczną" buduje we własnej głowie porównując się do osób mało zarabiających i patrząc na nich z pogardą XD
  • Odpowiedz
Po prostu wiem co się dzieje.


@mat0707: pokaz mi te kolchozy gdzie daja minimalna i dwie pod stolem bo #!$%@? zarabiam nie najgorzej ale skoro w kolchozie dadza mi pod stolem jeszcze 2 wyplaty plus jedna na konto w 24 bardziej mi sie to bedzie oplacac, ja nie wiem skad wy bierzecie takie bzdury
  • Odpowiedz
Jeżeli pracujecie i narzekacie, że minimalna rośnie, bo ktoś bez doświadczenia będzie zarabiał prawie tyle co wy, to znak, że wasze doświadczenie jest gówno warte, podobnie jak wasza praca, i byle debil może ją wykonywać.

@Lord_Apatii_i_Depresji: Jeżeli piszesz takie bzdury to znak, że nie masz absolutnie żadnej wiedzy o ekonomii, a pojęcie inflacji jest tobie kompletnie obce.
Ale nie oczekuję niczego innego od socjalisty.
  • Odpowiedz
@mat0707: ale no pokaz mi chociaz jeden gdzie sa takie praktyki xD, #!$%@? pytam cos konkretnie to jak typowy wykopek bezmozg nie potrafisz mi odpowiedziec
  • Odpowiedz
@nairoht nazw firm ci nie podam ale branże jak najbardziej

Tapicerka, meble twarde, zbijanie palet, zakładanie płotów, zakładanie dachów, budowlańcy, wykończeniówka . To tak na szybko, nie są to zazwyczaj lekkie roboty. Trzeba się wykazać dosyć że umysłowo to jeszcze fizycznie
  • Odpowiedz