Wpis z mikrobloga

: sie nie zesraj specjalnie się tak ustawiłeś przy lotnisku a teraz zgrywasz że przypadliem dla plusów.


@wylisiony_afrowiorek: Biorąc pod uwagę średnicę kątową Księżyca i samolotu, to ten drugi musiałbyć w odległości co najmniej kilku kilometrów, jeśli nie dalej, co oznacza, że zdjęcie mogło by być wykonane z jakiegokolwiek punktu w Polsce i raczej z dala od lotniska.

Ale tu potrzeba choć trochę fundamentalnej wiedzy. Tego akurat ci zabrakło i się zesrałaś,
  • Odpowiedz
ale co, twierdzisz że to musi być fejk?


@wylisiony_afrowiorek: Pokaż cytat

wystarczy się dobrze ustawić i możesz sam sobie takie zdjecie zrobic ale to musialbyś sie troche podszkolić w podstawowych
  • Odpowiedz