: sie nie zesraj specjalnie się tak ustawiłeś przy lotnisku a teraz zgrywasz że przypadliem dla plusów.
@wylisiony_afrowiorek: Biorąc pod uwagę średnicę kątową Księżyca i samolotu, to ten drugi musiałbyć w odległości co najmniej kilku kilometrów, jeśli nie dalej, co oznacza, że zdjęcie mogło by być wykonane z jakiegokolwiek punktu w Polsce i raczej z dala od lotniska.
Ale tu potrzeba choć trochę fundamentalnej wiedzy. Tego akurat ci zabrakło i się zesrałaś,
https://i.imgur.com/eDl2zRB.mp4
wziuuuum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ksiezyc #astronomia #astrofoto #astrofotografia #chwalesie
źródło: 21_32_04_f10632
Pobierzźródło: 393969116_843351907533581_4068938414624120334_n
Pobierz@Jailer: zdjęcie zrobiłem 23 października, ale dopiero teraz wpadłem na to, że mogę to wrzucić na wykop
@wylisiony_afrowiorek: Biorąc pod uwagę średnicę kątową Księżyca i samolotu, to ten drugi musiałbyć w odległości co najmniej kilku kilometrów, jeśli nie dalej, co oznacza, że zdjęcie mogło by być wykonane z jakiegokolwiek punktu w Polsce i raczej z dala od lotniska.
Ale tu potrzeba choć trochę fundamentalnej wiedzy. Tego akurat ci zabrakło i się zesrałaś,
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
Komentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora
@wylisiony_afrowiorek: Pokaż cytat
Komentarz usunięty przez moderatora
@Antybristler: Miejscowosc z jakiej robiles foto?