Wpis z mikrobloga

@Dorciqch: przyjemność to delektowanie się relaksem w swojej strefie komfortu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyzwanie, jak sama nazwa wskazuje, nakazuje podjęcie wysiłku celem osiągnięcia sukcesu w dziedzinie jaka na co dzień jest nam obca. Więc jeśli już coś pozytywnego się odczuwa to satysfakcję (a nie przyjemność) a i to dopiero po zakończeniu zadania, nie w trakcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DEMONzSZAFY: wybór tytułów jest potężny więc całkiem fartownie trafiłeś (ʘʘ) Mogłeś trafić na gotowanie potrawy która kojarzy się z filmem/serialem, robienie czegoś na drutach albo podróż w góry więc nie jest źle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@purrminator ja trafiłam właśnie na żarcie filmowe i powiem Ci, że to jest wyzwanie, wymyślić coś, czego zrobienie będzie wyzwaniem, ale też na tyle prostego i charakterystycznego, żeby Mirki zgadły. A przy okazji dla mnie przyjemność, bo lubię gotować i lubię próbować nowych rzeczy
ja trafiłam właśnie na żarcie filmowe i powiem Ci, że to jest wyzwanie, wymyślić coś, czego zrobienie będzie wyzwaniem, ale też na tyle prostego i charakterystycznego, żeby Mirki zgadły


@Dorciqch: ja na szczęście dałem se siana, odpaliłem autyzm i wymyśliłem coś na tyle trudnego że mirki raczej nie zgadną xD ##!$%@?

żeby akcja toczyła się jesienią


@DEMONzSZAFY: no to cię uwalili nieźle, takich tytułów jest już niewiele ( ͡°