Wpis z mikrobloga

Pytanko, czy któryś z Mireczków który korzysta/ł (różnych ( ͡º ͜ʖ͡º) ) z #xboxgamepass na #pc jest wstanie powiedzieć, która z tych #subskrypcje jest najlepszą opcją / dzięki której będę miał dostęp do nowych #cities? Słyszałem to i owo na temat tej gry, ale że ostatnio coraz więcej recenzji mi się przewija to trochę się wkręciłem, a aktualnie 'przypadkiem' zauważyłem, że jeszcze tych kodów po necie się 'trochę' przewija i nie wielkim kosztem można spróbować przetestować na swoim sprzęcie.

Obstawiam, że musze tą wersje #ultimate nabyć. Ale może ktoś bardziej obeznany się wypowie i doradzi zielonemu w temacie biedakowi, którą opcje wybrać by 'zagrać', ale żeby nie przepłacić albo wtopić za bardzo :D ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Trochę #tagow dla zasięgu i może nieco szybszej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#xbox #xboxone #xboxseriesx #xbox360 #gamepass #kodyrabatowe #citiesskylines2 #citiesskylines #gry #grypc
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
1) Zastanawia mnie ta opcja #abonament w wersji #core , bo w niej chyba nie ma dostępu do interesującej mnie gry? Ale ale podobno z tej wersji #abo można przejśc na wersje #ultimate ktoś coś wie? Próbował i może się pochwalić, że da radę i na jakiej zasadzie to dokładnie działa? :)

2) Aktualnie gierka jest dostępna w opcji subskrypcji, pytanie czy zostanie tam już na zawsze? Czy #microsoft rotuje tą udostępnioną
  • Odpowiedz
@thadeo77: No to se odpal GP i zobacz. Kupujesz abo na miesiąc za 40 czy ileś tam, grasz w co chcesz a potem nie przedłużasz jak nie chcesz. Ja tak robiłem dawniej nawet jak za 4zł był. Chyba że się tak nie da już
  • Odpowiedz
  • 0
onepnch

7 min temu via Wykop
+
@thadeo77: Byle jaki tier możesz mieć żeby zagrać w to

@onepnch:Przydałby się jeszcze ktoś kto by mógł to potwierdzić ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Niby mają jakąś 100% opcje zwrotu, ale czy to faktycznie tak wygląda jak piszą (_ )

Kupujesz z #allegro #protec #protector #allegrolokalnie

100% zakupów ze zwrotem pieniędzy do 48h. Dowiedz się
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch: W tym problem, że jeszcze parę msc temu bym nawet nie zadawał takiego 'durnego' pytania tylko testował bez problemu na 'własnej skórze' nie przejmując się ewentualną wtopą, ale na dzień dzisiejszy i w aktualnej sytuacji mam większy 'szacunek' do każdej złotówki i wolę się dobrze upewnić zawczasu ( ʖ̯)

No i niby kusi ten xbox live gold na 90 dni / 25zl - ale
  • Odpowiedz
@thadeo77: ale Live Gold / Core to abonament do grania online na Xboxie + katalog gier. Jak chcesz grać na PC w gry na premierę jak Skylines II to albo Game Pass PC albo Ultimate jak wyjdzie taniej.
  • Odpowiedz
  • 0
@Poroniec: na tym Core - PC - Cities2 nie będzie dostępne jednak? Wczoraj kupiłem Ultimate na 30 dni, potem chce podobnie sprawdzić ten Core, a planowałem zrobić na odwrót xd ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ale ogólnie to masakra, nie wiem czy z #msstore / #xboxgame, ale prawie cały dzień walczyłem ze sprzętem, bo instalka staneła na 6% i uj xd (Win wersja Home ) Błąd od
  • Odpowiedz