Wpis z mikrobloga

@dewey: ty wstawiłeś zdjęcie cebuli żeby wywołać ból d--y normików, a ja napisałem gównokomentarz żeby sikorarze też się zesrali. Jing Jang. Wieczna karuzela s----------a powtarzana na wykopie od tysiącleci.
  • Odpowiedz
  • 2
@MMMMMMMMMMM: szczerze, to nie zależało mi na wywoływaniu bólu d--y, dawno z tego wyrosłem. Chciałem się podzielić moją radością, zresztą od czego innego jest tag zegarki??. Pod tagiem kontrolazegarkow pojawiają się często o wiele lepsze i droższe sztuki. Sam takowy posiadam i wrzucam go tu bardzo rzadko. Najlepsze jest to, że na reddit same miłe słowa, nie wspominając o polskim forum zegarkowym, a tu jak zawsze, shit hit the fan
  • Odpowiedz
  • 0
@khobark: nie siedzę na tych stronach, jedynie na KMZZ. Też się dziwię, że temat tak zażarł, ale to dobrze, może ktoś złapie bakcyla.
  • Odpowiedz
@takitamtam: tu nie chodzi o wartosc uzytkowa, a co np co robisz na codzien i w jakim towarzystwie sie obracasz.

Na ten przyklad; pracuje w jednej z najwiekszych inzynieryjnych firm na swiecie. Z projektow o jakie dbam jest np Neom - Line ([https://www.neom.com/en-us/regions/theline]). Co rusz latam miedzy Arabia Saudyjska, Japonia i UK. Wchodzac na spotkania z ludzmi z PIF (SA public investment fund) w Casio za 60 zlotych
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4 dziekuje za punkt widzenia. Doceniam. To sa stereotypy i sztuczne wtapianie sie w grupe. Spojrz na Dragana. Czy profesor na wykladzie powinien byc tak ubrany? Spojrz na Bartletta I jego outfit - on bywa na wazniejszych z finansowego punktu widzenia spotkaniach niz Ty. Tu jest efekt mam drozsze to jestem lepszy. Nie dziala to tak chyba, ze jestes w grupie ktora wlasnie ma takowe wartosci za najwazniejsze lub jako poziom
  • Odpowiedz
@sm3rf-m4rud4 I jeszcze jedna sprawa ale chyba najwazniejsza. Na spotkaniach biznesowuch najwazniejsze jest to czy osoby na tym spotkaniu wiedza czy masz moc sprawcza czy nie I czy jestes tylko przydupasem przelaznikiem wiadomosci. To jest wazne.
  • Odpowiedz