Wpis z mikrobloga

mireczki XD nie gadałem z friendzone 2 tygodnie teraz mi napisała, zlałem ją i kazałem jej się odwalić to mi napisała że się rozpłakała przed komputerem XDDDD #tfwnogf #friendzone
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale teraz coś jej się nie układa z chłopakiem i widze że znowu jakoś inaczej sama zaczyna ze mną gadać, śmielej, coś takiego jak było wcześniej, zobaczymy co bedzie dalej


@dejvidq: Bo jej się nie układa z facetem więc musi się dowartościować, poczuć że ktoś na nią leci, bo traci pewność siebie. Jak już się sytuacja ustabilizuje to znowu Cie oleje, nie martw się ;) Jeżeli już raz wybrała innego
  • Odpowiedz
@Barglenawdlezouss: Niesamowite, że chociaż Ty jeden masz tu normalne podejście. Większość widzę że myśli chujem, jedyna relacja z kobietą to zaruchać albo niech spada.

@Lrrr: Nie słuchaj, że masz jaja i się tak super dobrze zachowałeś. Jeśli faktycznie cierpisz w tej relacji, to z nią porozmawiaj, powiedz jej o tym, wyjaśnij na spokojnie i zakończ znajomość jak mężczyzna, a nie chłopiec któremu krwi wystarcza na funkcjonowanie tylko jednego
  • Odpowiedz
@jamtojest: @Barglenawdlezouss: @Mave: bo za dużo konia walą, jakby odstawili te chore nawyki to nabraliby zdrowego spojżenia na świat i kobiety. Nie znam sytuacji kolegi, ale w większości sytuacji obraz jest właśnie przez takie samogwałty spaczony.

Szkoda, że wszystko się teraz kręci wokół jednego, quo vadis świecie
  • Odpowiedz
@mahometgej: jej zachowanie jest żałosne, nie napisałem jej "s--------j" tylko że nie widzę sensu w kontynuowania tej znajomości. Jak przeczytałem że się rozpłakała to tak skisłem. Bo ona zawsze mogła na mnie liczyć, kiedy ja tego potrzebowałem niestety nie miała czasu.
  • Odpowiedz
@mahometgej: żeby znowu słuchać jakimi to chujami są faceci? I jaka to ona nieszczęśliwa i "seba żona to będzie miała z tobą dobrze taki jesteś fajny" żeby potem "przecież wiesz że my to tylko przyjaźń". Chyba jednak to p------ę :D
  • Odpowiedz