Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, szukam nowych słuchawek, więc z chęcią przyjmę wszelkie propozycje, bo sama już nie wiem, na co się zdecydować ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Najlepiej żeby były:
w cenie między 150-200zł
były dokanałowe na kabelku (nie chcę słuchawek bezprzewodowych, bo w tej cenie i tak nic dobrego nie kupię)
nie #!$%@?ły się po roku użytkowania xD (typu jedna słuchawka przestaje grać po 4 miesiącach, kabel się łamie i słuchawki nie działają)

Jeśli ktoś mógłby coś podpowiedzieć w temacie to byłabym bardzo wdzięczna :)

#sluchawki #sluchawkidokanalowe #elektronika #kiciochpyta
  • 15
@2-Fenyloetyloamina: ja mam sony wi-c200, spokojnie bateria trzyma 8h w pracy, uzywam juz z 4 lata, aktualnie mam druga pare, pierwsza wytrzymala jakies 2,5 roku praktycznie codziennego uzywania po pare godzin w pracy.

Edit, jak teraz sprawdzam to one nawet tansze sa, bo okolo 130pln
@przegryw_z_piwnicy: Jakie pchełki?

Wolę dokanałowe na kablu, bo nie trzeba ich ładować, a więc nigdy się nie rozładują
Nie mam ochoty czekać aż mi się słuchawki naładują po 4-5h używania, kiedy mam ochotę na maraton grania przez 14h
Są wygodniejsze dla mnie w użyciu po prostu, co w tym dziwnego?
@2-Fenyloetyloamina: dokanałowe to tzw. pchełki. Wygodniejsze? Co kto lubi. Moim zdaniem dużo wygodniejsze są nauszne do dłuższego korzystania stacjonarnie. Z nausznych coś bym doradził, ale pchełek używam fabrycznych do telefonu tylko sporadycznie
@2-Fenyloetyloamina sporo moich znajomych muzyków używa KZ ba så dobre å budżetowe. Nadają się też jako daily. Sam używam Mackie ale to półka z jednym zerem więcej. Generalnie i na scenę i do słuchania muzyki w dobrej jakości. Każda częstotliwość ma własny przetwornik, czyliasz trojdrozne słuchawki z osobnym przetwornikiem każdego kanału