Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci Przegladam nieruchy z #wroclaw na portalu otodom i widze ze Janusz wystawil sam, prywatnie. Bardzo #!$%@? dobrze to jego mieszkanie a sprzedaz to nie jest jakis kosmos i kazdy kumaty i majacy prawo do glosowania moze to zrobic sam! Brawo.
Ominiecie prowizje posrednika (on i frajer kupujacy) nikomu nie potrzebnego. Ale czekaj, chyba czasami jest potrzebny.
Gosc jak typowy Janusz (a obsluguje internet i ma prawa wyborcze) w krotkim polu tytul wpisal "sprzedam mieszkanie" (zmarnowal znaki) zebys nie pomylil sie ze sprzedaje a nie chce takie identyczne kupic i ze to nie jest camper? Typowa glupota z OLXa.
Jako glowne zdjecie oferty wybral lazienke i stary sracz z otwarta klapa gra pierwsze skrzypce ( ͡° ͜ʖ ͡°). Opis #!$%@? ubogi jak cholera, polskie znaki po co (ja ich czesto nie stostuje ale to ogloszenie "do ludzi" i trzeba troche powagi miec).
Ogloszenie jest od 2 dni na portalu czy 3, zaraz zadzwonil do niego chyba posrednik i sie przytulil, przynajmniej jest opis, w tytule kluczowe 6 pokoi i lepsze zdjecia a glowne to salon. Przeciez to mogl pan wlasciciel zrobic ale chyba nie kuma czaczy. To niech placi posrednikowi ale nadal kupujacy nie powinien. To tez znow uwaga do kupujacych - dokladnie szukaj. To nie ulica mielecka ale wg opisu wlasciciela krucza ulica czyli zaraz obok. Biura manipuluja czesto okolica bys sam nie namierzyl. Zmieniaja ciut m2 bys latwo nie znalazl jak ustawisz filtr od 99m2 do 99m2. A jak wlasciciel podal 99,5 czy 98 to juz nie znajdziesz i zadzwonisz do pokemona z biura podpisujac na siebie wyrok np 15 000zl. W komenatrzu ogloszenie biura ktore zpewne pana Janusza zaraz namowilo na "wspolprace" a chwile namowia go by sciagnal swoje ogloszenie i tak kolejny kupujacy wladuje sie w prowizje.
marsjanin2012 - #nieruchomosci Przegladam nieruchy z #wroclaw na portalu otodom i wid...

źródło: bezposrednio

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marsjanin2012: Standard - dużo takich mieszkań widuję. Tutaj i tak spoko, bo pośrednik cenę zostawił te same 750k. Często agencja potrafi zrobić z tego 780 albo i 800 na mieszkaniu w stosunku do pierwotnej oferty sprzedającego ;)
  • Odpowiedz
@kubako: jak ja sprzedawlem to takie @#%$@# biuro SDP sie napatoczylo, oferta w bardzo niejasnych okolicznościach chwile pozniej sie pojawila na sieci (bez umowy pisemnej itd po roznych ich zagrywkach). Mowie ok zobaczymy, ale dajcie cene powiekszona o prowizje. A tu sie krecili "to wprowadzi w konsternacje kupujacego bedzie sie czul niepewnie ze cena rozna". Oczywiscie nikogo na to ogloszenie nie przyniesli, na szczescie kupujacy byl na tyle kumaty ze
  • Odpowiedz
  • 0
@marsjanin2012 dzisiaj kolejny pośrednik wystawił to samo mieszkanie zaraz będzie trzeci czwarty już takie mieszkania widziałem, 10 pośredników zastawia swoje wnyki. Po czasie się właściciel znudził płaceniem za ogłoszenie i tak któryś z tych pośredników zarobi.
  • Odpowiedz
@marsjanin2012 a weź, szukam teraz czegoś większego we Wrocławiu i oferty bezpośrednie to w porywach do 5%. Rynek jest kompletnie zniszczony przez niedobór mieszkań/domów i te cholerne pijawy, które wymyśliły sobie, że zrobienie kilku zdjęć iphonem i wstawieniu opisu z szablonu/gpt jest warte kilkunastu tysięcy złotych (najlepiej pobrane od obu stron). Większość z tych ludzi nie potrafi niczego konkretnego i nie mają pojęcia o tym, czym się zajmują. pajace w tanich
  • Odpowiedz
  • 0
@ksylometazolina sorry używam pisania głosowego także za błędy z góry przepraszam. Przerabiałem to kilka lat temu i skończyło się na zakupie czegoś z rynku pierwotnego bo musiałem wtedy płacić 10 000 takiemu głupiemu pajacowi pośrednikowi i wyszedł na tym najlepiej jak mogłem. Co do mieszkania które tutaj pokazałem to już #!$%@? dwa dodatkowe biura czyli łącznie trzy i plus ten pan który nie potrafił własnej nieruchomości porządnie zareklamować ale jak widać
  • Odpowiedz
@ksylometazolina: juz kolejne biuro, lacznie sa 3 i ten "janusz". Pewnie do niedzieli beda kolejne. Rozwadniaja rynek, komus sie w sidla klient da zlapac. Oj beda dzwonic, wiesz kiedy najwiecej? Jak na swiezo dodasz oferte, jak bedzie na 3 stronie to juz mniej, pajace nie przegladaja daleko. Dzwoni "o witam panie ksylo, widze ze ma pan mieszkanie perelke szukam wlasnie takeigo dla klienta" no i klienta moze i maja ale
  • Odpowiedz