Wpis z mikrobloga

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha, oto kogo wybrały łosie z opozycji ( ) Gratuluję wszystkim wyborcom #ko - domyślcie się czego XDDD

Narzekaliście, że pisowcy to dno, a wybraliście do władzy kogoś kto pisowczyków bije na łeb. I to wielokrotnie.

#bekazlewactwa #bekazpodludzi #wybory #polityka #4konserwy
datester - Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahaha, oto kogo wybrały łosie z opozycji...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@datester: Pani Biejat jest debeściak. I cała opozycja też ()
btw Ile jeszcze razy wrzucisz to samo bez pisania konkretnie o co ci chodzi?
  • Odpowiedz
Powiem wam że zanim wysłuchałem tego wywiadu byłem negatywnie nastawiony do Razem, bo obawiałem się że przez nich koalicja KO, Trzecia Droga i SLD może się jakiś czas po przejęciu władzy rozpaść. Wypowiedzi Biejat mnie uspokoiły, dobrze że mają świadomość jak ważna dla wyborców jest ta koalicja i niedopuszczenie PiSu ponownie do władzy.
  • Odpowiedz
Wypowiedzi Biejat mnie uspokoiły, dobrze że mają świadomość jak ważna dla wyborców jest ta koalicja i niedopuszczenie PiSu ponownie do władzy.


@fashq: Mnie uspokoił wynik neokomunistów z razem - są politycznym planktonem. Generalnie sprawdza się stara zasada - daj neokomuchom mówić, a sami się ośmieszą. Ta posłanka jest tak samo "bystra" jak wyborcy PiS i KO ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz