Wpis z mikrobloga

Szukam jakiejś nowej gierki do kupienia platforma Series x i chodzą za mną dwa tytuły a mianowicie hogwarts legacy lub diablo 4 . Odrazu zaznaczam że chce tylko grę dla fabuły i relaksu diablo chciałbym tylko dla kampanii żaden endgame grindowanie gra online itp mnie nie interesuje. Co lepiej wybrać? Jestem graczem któremu podobały się takie gry jak : rdr2, tlou2, days gone, god of war, cyberpunk, gta5 próbowałem diablo 2 Resurrected ale odrzucilo archaicznoscia jak się ma diablo 4 w porównaniu do tego? #gry #ankieta #xbox #xboxseriesx #ps5 #gaming #diablo4 #diabloiv #hogwartslegacy #dziedzictwohogwartu #microsoft #sony #blizzard

Która grę wybrać ?

  • Diablo 4 25.0% (55)
  • Hogwarts Legacy 75.0% (165)

Oddanych głosów: 220

  • 18
@needer: Diablo 4 - gówno, rozwój postaci + drzewko umiejętności to wygląda jakby pies zjadł buta i wyrzygał w linii prostej. Grafika spoko, udźwiekowienie spoko, cutscenki majstersztyk.

Hogwart według mnie lepiej wypada - masz fabułę, możesz poczuć się jak w filmie (że tak to powiem xD). Nie jest to gra bez wad. Zdarzają się generyczne questy (debilne) ale tak to nie jest źle.
@needer: diablo jest spoko do przejścia kampanii na spokojnie jak interesuje cię fabuła, jak liczysz na ARPG z dobrym endgame gdzie będzie ci się chciało grindować przez wiele godzin no to tak średnio.
  • 0
@Elec: nie nie ja właśnie pod fabułę bym chcial, ogólnie podobaja mi się lochy itp ten cały świat z tego co patrzyłem, fabuła na ile godzin jest?
@needer: Hogwart jest spoko, poziom trudności w sumie nie istnieje jak postać i itemki są regularnie upgradeowane. Gra dobra również dla tych którzy w sumie lubią grę z taką kamerą i są lekkimi sadystami, ja na przykład lubię zrzucać z urwisk albo rzucać o ściany przeciwników. Bardzo mi się podobają areny walki, wczoraj po ulepszeniu sobie itemów czułem się jak Kapitan Dimo Stojadinovic z Jak rozpętałem drugą wojnę światową ( ͡
@needer: Bierz Diablo 4, sezon 2 jest super. Poprawili sporo rzeczy i aktualnie gra się bardzo przyjemnie ( ͡º ͜ʖ͡º) Pół życia przegrałem w diablo 2, na początku odbiłem się od d4 ale teraz jest lepiej. Generalnie to bardzo dobra gra dla casuali dla relaksu wieczorem po robocie.