Wpis z mikrobloga

Są tu może jakieś mirki studiujące stomatologię? W przyszłym roku kończę licbazę biol-chem i zastanawiam się czy iść w tym kierunku. Sęk w tym, że nie jestem wzorcem pracowitości, a słyszałem że jako dentysta można zarobić na prawdę niezły hajs dlatego jest pytanie, da się prześlizgnąć przez te studia bez jakiejś napinki? #stomatologia #dentysta #studiamedyczne
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

, da się prześlizgnąć przez te studia bez jakiejś napinki?


@jwitk: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

tak, w ogóle nie trzeba sie tam uczyc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jwitk: tak, da sie, studia zaocznie na uczelni prywatnej, duzo sciag, zeby przebrnac do czesci praktycznej, gdzie uczysz sie prawdziwej roboty; jestem stomatologiem od 10ciu lat, moja droga rowniez byla podobna, a zarobki... panie drogi, polecam takie zycie, a robote mozna sobie wybierac dowolnie
  • Odpowiedz
@jwitk: studia lek-dent są #!$%@? i ciężkie. Jak nie będzie Ci naprawdę zależało na ich skończeniu, to nie dasz rady. Poza tym jak nie będziesz lubił swojej pracy i się w niej rozwijał, jednocześnie dając z siebie zawsze 100% to też nie będziesz miał zajebistych zarobków. Na pierwszym miejscu ma być pacjent, potem hajs. Inaczej będziesz typowym "zaklejdziurą", wypalonym zawodowo po 5 latach pracy.
Także przemyśl sobie czy na pewno
  • Odpowiedz
@tyfus_: nie poddawaj się i poszukaj dentysty, który pomoże Ci zmniejszyć lęk. Ale nie odwlekaj rozpoczęcia leczenia w czasie. Możesz mi napisać skąd jesteś na pw, może będę umiała kogoś polecić.
  • Odpowiedz