Wpis z mikrobloga

Słuszna uwaga :))) Przegryw po 30 zaczyna budować... a co robił przez ostatnie 15 lat? Skoro nie udało mu się nic zbudować w najlepszym okresie swojego życia to teraz tym bardziej lepiej nie będzie :))) Nie jesteście osobami, z którymi można coś wspólnie budować, przy was by się człowiek tylko uwsteczniał :)))


@WyzwolonaPodrozniczka: :))) "nie jesteście?" ja żyję w stałym związku od kilku lat i jestem szczęśliwy, w przeciwieństwie do ciebie
@dotankowany_noca: Wy macie naprawdę jakieś urojenia. Kiedyś większość kobiet polegała finansowo wyłącznie na facecie/rodzicach i z roku na rok rośnie współczynnik aktywności zawodowej kobiet, ale lepiej zaklinać rzeczywistość żeby znowu szykanować kobiety. Sami checie tradycyjnych kobiet i nienawidzicie feministek a później jak co do czego to rozliczanie baby z wszystkiego 50/50 XD Srał was pies.
@truskafa: O to właśnie mi chodzi xD Jak chcą podziału kasy to niech akceptują feminizm i wyzwolenie kobiet i że taka kobieta nie pozwoli sobą pomiatać ani żeby jakiś chłop ją ograniczał czy kontrolował xD Kiedyś faktycznie zawsze mieli ostatnie słowo i wszystko było pod ich dyktando ale tylko dlatego, bo kobieta była uzależniona od nich finansowo i tak naprawdę musiała się godzić na ich warunki, żeby przetrwać. Nie znaczy to,
@Mamaboss: Czekamy aż opozycja otworzy granice dla imigrantów. Tylko patrzeć aż współczynnik dzietności poszybuje mocno w górę - Julczyska w końcu będą chciały się ustatkować u boku egzotycznego faceta i założyć rodzinę. Przynajmniej będą z tego ładne dzieci :)))
@WyzwolonaPodrozniczka: Zgadzam się, to jest po prostu chore że przegrywy znajdują tylko wymówki żeby usprawiedliwić swoją sytuację życiową i społeczną i żeby móc zaatakować kobiety. Każdy ma prawo też mieć jakieś wymagania i nie brać byle kogo i wcale się też nie dziwię że kobiety patrzą dość często na status materialny. Jak facet che młodszą i ładną kobietę to spoko, ale jak kobieta woli faceta z większymi zarobkami to już nie
@KajakDrewniany: cope
To jest tylko projekcja na zasadzie „co za czasy kiedyś miałbym żonę i byłbym w szczęśliwym małżeństwie”.
#!$%@? prawda, gdy nie jesteś chociaż normikiem z wygladu to bys tyrał na swoją rodzinkę i na każdym kroku był mniej lub bardziej pogardzany