Wpis z mikrobloga

Chciałem życzyć dużo zdrówka dzisiejszemu solenizantowi – człowiekowi, dzięki któremu ostatnie wybory wygrała demokratyczna opozycja. Bohaterowi, który od lat sabotuje wyrastające na skrajnej prawicy partie. Sto lat Krulu!

#polityka
edantes - Chciałem życzyć dużo zdrówka dzisiejszemu solenizantowi – człowiekowi, dzię...

źródło: Janusz_Korwin-Mikke_Sejm_2016

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@edantes trzyma się swoich idiotycznych i bezsensownych idei i teorii całe swoje życie bez względu na to że ogół społeczeństwa ma go i jego poglądy w dupie. To tak jakby walić się młotkiem w rękę i oczekiwać że może następnym razem nie będzie boleć. Wyjątkowy ignorant i czubek.
  • Odpowiedz
  • 2
@edantes Korwin najgłośniej krzyczy o lewakach żyjących z socjalu, gdy on sam swój status majątkowy zawdzięcza "socjalowi" w postaci spadku i emeryturze z PE. Mógłby dla przykładu zostać przedsiębiorcą, by udowodnić słuszność swoich idei ( ͡º ͜ʖ͡º)

Mimo to, ogromnie szanuję za niezmienność poglądów i wkład w polską politykę.
  • Odpowiedz
@edantes: otóż korwa zawsze opowiadał, że komuniści dogadali się z solidarnością, że prawica ma nigdy nie dojść do władzy. Zapomina tylko dodać, że w tym celu postanowili wypromować korwę, człowieka zdradzającego kolejne żony, ani liberała, ani konserwatystę na twarz polskiej konserwatywno-liberalnej prawicy.
  • Odpowiedz
a co jeśli Korwin to stary lewak, który jest opłacany tylko po to by ośmieszać prawicę i wolnościowców?


@SzybkiBLN: Korwin jest tak mocno prawicowy, że to samo w sobie ośmiesza prawicę w oczach ludzi o innych przekonaniach. To taki odpowiednik wytatuowanego, różowowłosego trans-aktywiszcza o nieokreślonych zaimkach z lewicy.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: nieprawda, prof. Bralczyk mówił kiedyś, że słowa jubilat używa się tylko przy okrągłych albo w jakiś sposób znaczących datach, np. 18,. przejście na emeryturę, bo coroczne obchody nie są jubileuszem. Proszę sprawdzić definicję jubileuszu, pozdrawiam- niszczyciel dobrej zabawy
  • Odpowiedz
@Franek_z_fabryki_firanek: @Gringle_Marynarza @ZygmnuntIgthorn @Frank_Parker

Kajam się nisko za mój błąd. Mnie uczono nawet w szkole, że solenizant to na imieniny, a jubilat to na urodziny. Ale rzeczywiście stanowisko językoznawców się zmieniło od tamtej pory.

Panu Korwinowi za to życzę by dożył spokojnej starości komentując aktualną politykę bynajmniej nie biorąc w niej udziału, bo teoretykiem jest świetnym.
  • Odpowiedz
@nalej_mi_zupy: Kajasz się nisko? Pomyliłeś kajanie z kłanianiem, a językoznawcy wcale nie zmienili swojego stanowiska od tamtej pory, jubileusz zawsze był okrągłą rocznicą.
  • Odpowiedz