Wpis z mikrobloga

@Anon12345: @Koshi9012 @adi2077

przeniesc glownego konta(15-letnie) nie moglem nigdzie, ale konto co bylo zarejestrowane z rok czy dwa lata temu przez vpn na turcje i nieuzywane wcale normalnie puscilo zakup z mastercardem revoluta i sam zakup juz bez vpn
@Anon12345: jak wyzej. Swojego starego konta nie moglem przeniesc, bo nie puszczalo platnosci jakkolwiek bym nie probowal
ale konto ktore jakis czas temu bylo tylko zarejestrowane z vpn na turcje normalnie mi pozwolilo zaplacic revolutem mimo braku dodanych wczesniej innych metod platnosci
  • 0
@Norskee Właśnie wpadłem też na myśl że skoro niedługo eldorado związane z płatnościami i tak będzie miało problemy już w Argentynie i kto wie może też Turcji , spróbować w innych krajach gdzie ceny mogą być niższe (np. w niektórych grach w Wietnamie są fajne ceny) i tam się pobawić metodami na MasterCard Visa itd, jestem gotowy zrobić nawet 30 kont steam byleby mieć tańsze produkcję , jak oni nas , to
@Norskee: kiedy to było? tureckie zmyślone czy polskie dane do płatności? co to był za zakup (gierka/zasilenie portfela w liry)? przegladarka czy klient?
@m0ll w dzień w który to pisałem. Fallouta 76 kupowałem
Podałem adres mcdonalda, tylko imię i nazwisko prawdziwe płacone revolutem MasterCard
W kliencie bez vpn
@Norskee: Fallout 76 wyszedl ₺69,80 w promce -80%? nie przenieśli cie przypadkiem do Polszy po paru dniach? Cykam sie bo to mi sie nie klei, ludzi tera przerzucaja za zwykle pierdniecie a Tobie sciagneli liry gdy: karta PL (mastercard revolutowy wyswietla ze z Poland a Visa ze z GB) + IP PL (jaki dostawca?) i na domiar tego zachowali Turcje lol
@Norskee: zazdro, planujesz jeszcze jakies zakupy przed "deadline"? ta halloweenowa wyprzedaz trwa do 2.11, ostatnia szansa zeby cos zaoszczedzic
@m0ll ale nigdzie nie powiedzieli że nagle będzie w #!$%@? drogo, więc martwić się można dopiero jak faktycznie się okaże, że jest drogo. Póki co to tylko zgrupowanie walut
@Norskee: otoz nie, rekomendowane przez steam ceny wyniosa srednio 150% dotychczasowych, developerzy w praktyce ich nie ruszaja wiec tanio to juz bylo a bedzie tylko drogo
@Norskee: a podpiales karte do konta przy zakupie? jesli nie to drugi raz moze nie byc juz tak poblazliwy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z drugiej strony moze dlatego przeszlo bo wszyscy tego probuja ¯\(ツ)/¯