Wpis z mikrobloga

@Icyto: poza tym, że ten mała tarcza w środku nie działa to całkiem ok. chociaż myślałem, że może bd wskazówki się świeciły. tak to pasek skóro podobny. nie jest źle jak na tą cenę a plastiku tam nie ma ani gramu chyba ze wskazowki :D czarną tarcze mam jak coś
  • Odpowiedz
@Icyto: Dość popularny model na aliexpress. Moim zdaniem ta ósemka głupio wygląda, chociaż ogółem fajnie wygląda zegarek. Ja kupiłem taki zegarek: http://www.aliexpress.com/item/Hotsale-EYKI-Mens-Sports-Quartz-Analog-Watch-with-Calendar-Free-shipping-EOV8540G-SB/677345718.html Pasek jest do dupy. Ładnie wygląda na zdjęciu, a w dotyku i z bliska jest bardzo plastikowy. Będę zmieniał pasek. Szkoda tylko, że nie znajdę takiego samego paska, tylko że skórzanego.
  • Odpowiedz
@Icyto: Od paru dni mam biały. Koperta i elementy paska są metalowe, wydają się całkiem solidne. Datownik nie działa (tzn działa tylko raz w miesiacu), ale nawet z bliska wydaje się prawdziwy bo jest wypukły i jak ktoś się dobrze nie przyjrzy to nie ma szans tego zauważyć. Wskazówka sekundnika nie trafia idealnie w kreseczki od minut co wygląda dość brzydko jak się w nią wpatruje, ale widać to tylko
  • Odpowiedz