Wpis z mikrobloga

Niniejszym zapraszam serdecznie was, koledzy, przyjaciele, do gromadzenia się przed odbiornikami.
Interesuje nas dzisiaj komplet punktów, 6 oczek, dwa zwycięstwa polskich drużyn w Europie.
Europa nie przywitała nas gościnnie, nie podała niczego na tacy, nie rozwinęła czerwonego dywanu.
Siłą naszych drużyn, naszych rodaków, krajan jest jednak moc, jest nieugiętość, niezłomność.
Tego oczekuję dzisiaj od drużyn z Częstochowy i Warszawy, niezłomność księdza Kordeckiego i Stefana Starzyńskiego razem wziętych.
Eksperci mówią, że to duża presja, że się nie da. Ja ci mówię Tomeczku, że mnie denerwuje to p*rdolenie, bo presję to ma pielęgniarka na dziale onkologicznym, presję to ma dziennikarz, który na wojażu przypadkowo pyknie zły kafelek na swoim telefonie, na swoim smartfonie, na swoim oknie na świat i wyśle coś do reprezentantki innego narodu.
Tajlandia, tak, nie boję się tego słowa, ale co ty mi tu Romeczku o jakichś nemesis, o jakichś potworach, zmorach polskich drużyn w pucharach mówisz.
Yeti, Sasquatch, WIelka Stopa przeciwko nam nie wyjdzie, wyjdą mężczyźni, mężczyźni potężni, mężczyźni zdeterminowani, ale ludzkie istotny z krwi i kości, tak jak ja i ty.

Tyle ode mnie, halo Bangk...Warszawa.
#mecz
#kanalsportowy
thority - Niniejszym zapraszam serdecznie was, koledzy, przyjaciele, do gromadzenia s...

źródło: mateuszborek2020-655

Pobierz
  • 4