Wpis z mikrobloga

Trzeba przyznać, że nowy Pixel 8 Pro robi niesamowite zdjęcia oraz video. Dobrą robotę odwala AI.
Mając 7 Pro tuż po jego premierze pamiętam, że żadnym telefonem wcześniej nie udawało mi się robić tak świetnych fotek bez większych starań; nie musiałem martwić się o słabe światło czy rozmycia w trybie auto. W S23U i #iphone 15 Pro już tak łatwo o to nie jest.

Dobrze, że chociaż ciągle widzę wysyp narzekań na niedociągnięcia u posiadaczy to nie kusi nad zmianą w przyszłości ;) No i brak oficjalnej dystrybucji czy VoXXX w niektórych sieciach u nas to parodia.
#android #pixel #oswiadczeniezdupy
  • 22
@asus2786 tak się składa że z tej grupy wszystko wychodzi na to że jestem jedyną osobą która wie o czym mówi. Ty przypisujesz tutaj jakieś emocje ponieważ nie możesz pochodzić się z tym że nie masz racji. Na przyszłość radzę Ci jedno - nie znasz się to się nie odzywaj. Nie dotyczy się to jednego flagowca a wszystkich Pixeli poczynając od szóstki.
@Ceedzik Jesteś kolejnym przykładem osoby, która sobie dopowiada jakieś bzdety. I uj mnie obchodzi twoje pienienie się, więc nie wiem o jakich emocjach gadasz - jeśli już to o swoich, bo z każdej twojej odpowiedzi wylewa się agresja.

Bajlando and peace