Wpis z mikrobloga

WINCYJ BRON WINCY, MAM PRAWO SIĘ BRONIĆ BO DOBRY CZŁOWIEK ZATRZYMA ZŁEGO. TE WSZYSTKIE SZCZELANINY TO WIDOK ZAKAZU BRONI AA ZOSTAWCIE MOJE BRONIEE AA BROŃ BROŃ XDD


*Wykonuje ruchy frykcyjne*


@Wanzey: KOLEJNY RAZ UDAREMNIONA ZOSTAŁA MASOWA STRZELANIA DZIĘKI TEMU ŻE OBYWATELE W KRAJU GDZIE PRZYPADA 1,2 BRONI PALNYCH NA OSOBĘ ODSTRZELILI NAPASTNIKA ZANIM TEN ZACZĄŁ STRZELAĆ I NAPASTNIK WCALE NIE UCIEKŁ I WCALE TERAZ LUDZIE NIE SRAJĄ POD SIEBIE ZE STRACHU
Rozmawiałem dzisiaj w pracy z gościem z US airforce i pytałem jak wygląda kwestia zmiany 2 poprawki do konstytucji. Powiedział, żeby zmienić to potrzeba zgody 26 stanów a tzw "blue states", które są za zmianą jest obecnie ok. 15. Dodatkowo NRA jest lobbowane przez organizacje i kolesi z grubymi portfelami, więc dopóki w takiej strzelaninie nie zginie jakiś polityk, albo ktoś bardzo bogaty to marne szanse na zmianę


@thenoodle81: najbardziej lobbują
weź typie sobie typie jeszcze penisa obetnij, bo przeciez to narzędzie gwałtu.


@onucoutkajpysk: lepiej by było jak Ty byś sobie obciął. Masz prawickie podejscie, więc i tak marne szanse, ale jakbyś sobie obciął, to bys dostatecznie zminimalizował ryzyko rozmnożenia się xD
@Wanzey: strzelaniny w większości przypadków mają miejsce tam, gdzie dostęp do broni jest najbardziej ograniczony jak np. szkoły czy centra handlowe. Rozwiązanie polaczka z wykopu? Jeszcze bardziej ograniczyć możliwość posiadania broni XD Aleś Ty człowieku głupi xD