Wpis z mikrobloga

@DonRzoncy: Miałem to dzisiaj wrzucać na tag xD
Ten pan co chodził tak po pokojach i wtykał to pod sprzęt pisał do mnie na początku tego roku, twierdził oczywiście, że wszyscy słyszeli różnicę. To jest niepojęte, że taki szamanizm (ten producent sprzedaje strukturyzatory wody) naprawdę znajduje nabywców
@DonRzoncy: to jest absolutnie zajebiste:

×Podkładki n-audio pod kolumny są w 3 wariantach [...]

opcjonalnie w złocie (do zamontowania przy instrumentach, np. na klarnecie czy innych dętych ale też mocowane do gitary itp.).


Od dzisiaj zatem to sam żywy instrument muzyczny będzie brzmiał bardziej realistycznie od siebie samego, a scena twojego klarnetu pogłębi się. Ja pi*rd
@DonRzoncy: Mehhh, producent jeszcze musi poćwiczyć jeśli chodzi o kwiecistość opisu:

„Zniknięcie” źródła czyli dźwięk odrywa się od kolumn i zostaje sama muzyka, poszerzenie i pogłębienie sceny, precyzja ustawienia instrumentów, uwolnienie naturalnego brzmienia.

Instrumenty brzmią bardziej naturalne a wokale zyskują na wyrazistości.


"Bardziej naturalne", "poszerzenie sceny"... plażo proszę, to już było tysiąc razy. Nic o konturze basu, złocistej sekcji dętej, wolumenie nawet? Powinni się bardziej postarać, sugeruję lekturę Orzeszkowej.