Wpis z mikrobloga

@eeehhh: nie masz racji, zachodnia wielkopolska wzdłuż A2 to nie jest dziura absolutnie. Może nie ma tam dużych miast ale wszystko jest zadbane i rozwinięte, a masę ludzi pracuje i uczy się w poznaniu z uwagi na dobry dojazd drogami i dobre połączenie kolejowe. Za to czworobok między Piłą, Poznaniem, Gorzowem i Stargardem to jest dziura, złe drogi, praktycznie nie działająca komunikacja kolejowa i mało przemysłu, to na prawdę smutny region
  • Odpowiedz
@harold97: No to zrób jakieś porównanie, bo nie masz racji siłą statystyki nawet, więc musisz obrobić tą śmiałą teorie że w mieście 60k jest więcej lokali niż w mieście 100+k xD
  • Odpowiedz
A tak szczerze jest to region do spokojnego życia. Ja specjalnie tutaj siedzę bo jest spokój i cisza nawet w centrum Zielonej Góry, Tylko że lubuskie na północ od Świebodzina to jest już całkowicie do zaorania. Straszne miejsce. Tak samo jest z dolnymśląskiem. Nawet mieszkańcy Gorzowa mówią że Północ lubuskiego to dziura. Południe się trzyma: Zielona Góra, Zary, Ńowa Sól. Nie ma tam bigtech jak W-wa ale ogólnie dobre miejsce do życia
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: mieszkałem trochę w zielonej Górze xD od siebie mogę dodać że ogólnie spoko fajne miasto, ale dziewczyny to większość jakieś potężne i w ogóle znaleźć ładna to jest ciężko w porównaniu np. Z Podlasiem xD

Nie mówię że nie ma ładnych... Ale chyba większość gdzies się pochowała za jakimiś zielonymi górami xD
  • Odpowiedz
Jako, że wywodzę się z Żar to trochę o Lubuskim wiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Generalnie Lubuskie w kierunku od Małomic do Zielonej Góry są całkiem ok, infrastruktura nie jest aż tak tragiczna.
Zbąszynek to taka granica, gdzie jest jeszcze ok.
Dalej na północ to jest marazm, smutek i brak chęci do życia.

Co do żuli i menelstwa - nie wiem, nie widziałem jakoś mocno, ani się w
  • Odpowiedz
@Lolenson1888: Byłem w zeszłym roku jako mieszkaniec Podkarpacia w Zaganiu, Zarach i Ilowie i to była #!$%@? tragedia xD Jeden wielki #!$%@?, najlepsze jest to, że pomyliliśmy Ilowe Zaganska z Zaganiem, i pojechalismy do Zagania na dana ulice, tak patrze na to i mowie do ziomka schowam flaszke pod fotel, bo jeszcze ktos #!$%@? szybe i #!$%@?. Okazalo sie, ze mielismy jechac do Ilowy. Zajezdzamy na ta sama ulice tylko w
  • Odpowiedz
@Adonix Leszno i kasa z KGHM? Jak to połączyłeś? Obecnie koncesja ogranicza się do Głogowa a kierunek wydobycia to Nowa Sól. Z okolic Leszna jeździ parę osób, ale to promil pracowników.
  • Odpowiedz