Wpis z mikrobloga

Cały zachód przymykał oko na to co Izrael robił przez lata, mordowanie ludności cywilnej, wypędzanie ludzi z ich własnych domów, ograniczanie dostępności do żywności itp. Teraz gdy Hamas odpowiedział siłą światu się nagle oczy otworzyły bo to araby są tymi złymi. A wy się potem dziwicie że #!$%@? Arabowie robią zamachy na zachodzie? Wkrótce może się powtórzyć 9-11, a wiecie dlaczego? Bo my się wpraszamy do ich krajów z wojną to oni się wproszą do naszych z zamachami. Od Arabów wystarczy trzymać się z daleka i będzie spokój. #izrael #wojna #palestyna
  • 25
@ElectroNICK: To jest tak samo mój, jak i Twój prezydent, nie zapominaj o tym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oczywiście, że wyśle, ba, nasi żołnierze już tam są, możesz przeczytać o tym w mediach, bo z tego co słyszałem, około 200 osób nie zostało wycofanych do Polski od czasu ataków na Izrael. Polska chodzi na krótkiej smyczy USA, więc pakujemy się w każda wojnę, która wspiera USA. Irak,
@ElectroNICK
Twój opis trochę przypomina szkolną sytuację kiedy to osiłek (żymianie) przez długi czas znęcają się nad słabszymi (Palestyna) a nauczycielka (ONZ, świat) udaje, że nie widzi, bo nikt się za bardzo nie skarży, w końcu słabszy nie wytrzymał i #!$%@?ł prosto w nos osiłkowi, a żeby bardziej upokorzyć jeszcze walnął prosto w jaja z buta, teraz całe grono pedagogiczne będzie krzyczeć, że nie można siłą rozwiązywać konfliktów, a słabszy musi ponieść
izraelem nie powinien się mścić na palestynczykach, tylko przeprowadzić jakieś akcje skierowane konkretnie w sam Hamas, ich przywódców lub sponsorów


@bn1776: Co proponujesz?
Ty nic nie ogarniasz albo jesteś komuchem


@perla-nilu: a no tak, zapomniałem. Wszystko co nie jest na prawo od konfederacji jest lewactwem.

Jest REPUBLIKA CHIŃSKA. Nie Chińska Republika Ludowa tylko Republika Chińska


@perla-nilu: i uznają ją jakieś śmieszne państwa w Ameryce Środkowej
@bn1776: Co proponujesz?


Sam nie wiem, nie wiem kto jest bezpośrednio sponsorem hamasu, kto im dostarcza broń, kto odpowiada, że kierowanie takim zmasowany atakiem jak ten ostatni, trzeba to było przygotować i koordynować więc jakieś kierowanie musi się odbywać na wyższym szczeblu niz dwóch terrorystów z hamasu ugaduja się przy stole

Skoro Izrael posiada takie narzędzia jak pegazus lub lepsze o których nie wiemy, to są w stanie przechwycić komunikację między