Wpis z mikrobloga

@Epiktetlol: POLKI maja mokre gacie jak serio koziojebcy ruchaja takie szlaufy brzydkie i nie nie mam bolu d--y uprzedzajac kogos tam bo mam co r00chac,serio 53 ti jeszcze nie jest duzo,znam agentki co w 3 dni weekendu mialy dwu cyfrową liczbę( ͡º ͜ʖ͡º)
bobsley33 - @Epiktetlol: POLKI maja mokre gacie jak serio koziojebcy ruchaja takie sz...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: k---a to k---a, daje d--y za pieniądze, natomiast #p0lka daje za możliwość przejechania się luksusowym autem, za zabranie jej do restauracji lub za kolczyki.
p0lka więc jest stopień niżej od k---y.
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: nie lubię slutshamingowac, ale to już jest duża liczba, zwłaszcza zważywszy, że typiara wygląda na młode 20 parę lat, nie więcej. Nawet zakładając, że liczymy lodziki i minety i, że stanowią połowę tej wartości jest to sporo.
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: to ze była szmatą to wiedziała tylko ona ale po tym wpisie wie już cały świat XD

Przecież ona jest tak zdezelowana ze nie warto w ogole tworzyć nawet znajomości na naszej klasie xD
  • Odpowiedz
@TheDzions: no nie wiem, ze mną jak rozmawiają koleżanki i nawinie się taki temat to raczej mowa jest 5-15, dużo oczywiście zależy od tego ile mają lat, między 20, a 30 to jednak przepaść, ale gdyby którąkolwiek mi odpowiedziała 1-3 to chyba bym wybuchł śmiechem i one raczej o tym wiedzą. W przypadku połowy z nich (jak nie więcej) sam potrafię wymienić 1-3 facetów z którymi spały bo znam ich
  • Odpowiedz
w postaci r--------j cipki


@Epiktetlol: od razu poznasz incela po wierze w mit "r--------a cipki" od seksu.
U takiej laski co powoduje, że nie nadaje się do związku, to psychika.
Cipkę to może poród r------ć, a i to niekoniecznie, a nie normalny s--s.

Zresztą z jednym partnerem może przez lata mieć więcej seksu niż z 53 na jakimś przygodnym ruchanku. I co, ta pierwsza będzie wg incelskiej logiki mieć bardziej
  • Odpowiedz
@Epiktetlol No ja takiej "zużytej" panienki też bym nie chciał... W ogóle tego niw będę lubić, nie lubię i nie lubiłem, gdy spotykałem się z dziewczynami, i dowiaduje się że One miały już swój pierwszy stosunek... To było wtedy takie przykre, i wstrętne!... Szkoda gadać...
  • Odpowiedz