Wpis z mikrobloga

@Kremufka2137 jak coe nie i teresuje ile miala kobita facetow przed toba to masz strasznie niska samoocene .
Zaden cacet sukcesu ktory ma w czym wybierqc nie bedzie sie wiazal na stale z kobita co miala w ciul typow , czy beda takie r----c jasne ale nie wiazac sie z nimi na stale proste
  • Odpowiedz
@Epiktetlol: co to za zajebista moda z tymi #!$%@? zdjęciami z podpisami typu "kiedy [cos tam]" czy "gdy [cos tam]" I zdjęciem mordy niewyrazajacej nic konkretnego xD no debilizm, szukanie wymiwki, zeby pokazać mordę i dopisywanie jakichs bzdur, zeby nie bylo, ze zdjęcie wrzucone z samozachwytu xd nie tylko laski to mają, bo czasem nawet widzę jakichs pędzli czy ostatnio vifonow.
  • Odpowiedz
od razu poznasz incela po wierze w mit "r--------a cipki" od seksu.

U takiej laski co powoduje, że nie nadaje się do związku, to psychika.

Cipkę to może poród r------ć, a i to niekoniecznie, a nie normalny s--s.


Zresztą z jednym partnerem może przez lata mieć więcej seksu niż z 53 na jakimś przygodnym ruchanku. I co, ta pierwsza będzie wg incelskiej logiki mieć bardziej r-------ą cipkę. Beka z inceli xD


@
  • Odpowiedz
  • 0
@Epiktetlol trzeba było nie dawać d--y xD proste

inna sprawa że ona to raczej w kategorii lepsze to, niż masturbacja jakby była czymś więcej niż substytutem to chociaż jeden chciałby mieć dobry s--s częściej i wszedłby w coś w rodzaju związek ale żaden nie chciał
  • Odpowiedz
@irolslozok: a jednak dajesz sobie świetnie radę.

a czemu miałoby mnie to interesować jeśli ja nie planuję się z nią związać lub z nią sypiać? Interesuje Cię ilu facetów miała Twoja sąsiadka? Szefowa? Matka zanim związała się ze starym? Pani która Ci bułki sprzedaje?
  • Odpowiedz
53 na jakimś przygodnym ruchanku


@szpongiel: kiedyś ktoś tutaj wstawiał link do badań, których puentą było to, że każdy partner seksualny trwale, ale chyba w niewielkim stopniu zmienia florę bakteryjną pochwy partnerki. Mnie osobiście odpychałaby różowa obrabiająca siury tuzinami.
  • Odpowiedz
Tylko przecież to chyba nie jest pisane na poważnie.

Trudno wyczuć, nie jest? Pewno czasem nie jest, ale niektórzy wydają się faktycznie tak uważać, i po tym można właśnie poznać incela.

Poza tym coś jednak w tym jest, tylko to 'r--------e' jest inne, bo po 53 typach jest chyba dużo większa szansa, że ma choroby weneryczne niż po jednym długotrwałym partnerze.

Czy jak facet rucha na lewo i prawo, i też przez
  • Odpowiedz
Mnie osobiście odpychałaby różowa obrabiająca siury tuzinami.


@bezprzypau: tego tematu nawet nie próbowałem poruszyć. Tylko te "r--------e cipki" (w domyśle jakoby była luźniejsza, zmieniał się jej wygląd z takiej "bułki" na pieroga z "wiszącymi kotarami", itd.). Taki obraz inceli, że w to wierzą.

Z florą bakteryjną to ma sens i fakt, nieciekawy efekt, tak samo jak z większym ryzykiem chorób wenerycznych.
  • Odpowiedz