Wpis z mikrobloga

jak już odwołano covida to u mnie w Carrefourze można było kupić żele antybakteryjne i Husteczki z alkoholem po przecenach 90%.


@xqwzyts: I myślisz, że wówczas sprzedawali po realnej cenie czy raczej po prostu chcieli się szybko pozbyć towaru, nawet ze stratą?
@Ustrojstwo miałem klienta, który handluje sprzętem i odzieżą bhp. Przed koronawirusem zatrudnił nową pracownice, która przez przypadek zamówiła u chińczyka jakaś chorą Ilość maseczek (pomyliła się w oznaczeniu sztuka / karton czy coś w tym stylu). Poszło do księgowości, puścili kasę. Ogólnie chłop na kolanach błagał chinoli o cofnięcie zamówienia, chinole twardo że nie. Klient u mnie kupował hale żeby zmagazynować między innymi pomylony zakup (łącznie kilka kontenerow). Nagle chinole wyrazili zgodę
@Ustrojstwo: w 2018 kupiłem w Lidlu opakowanie 100 jednorazowych lateksowych rękawiczek za parę groszy. Do dziś wszystkiego nie zużyłem. Bardzo żałuję, że nie sprzedałem ich na "górce" w połowie 2020 ( ͡° ʖ̯ ͡°) kiepski ze mnie giełdowiec