Wpis z mikrobloga

@presburger: podlaczylem jeden hdmi do monitora potem do splittera w input, z outputu hdmi ze splittera do tv. ale nic sie nie dzieje, nie moge przerzucić obrazu z monitora na tv. co robie niepoprawnie? dodam, ze monitor mam wpiety tez vga do komputera, a ten hdmi jako drugi wpialem - to ma znaczenie? wyciagnać vga?
@presburger: 4ty obrazek w aukcji masz jak podłączyć. Jak nie masz w PC hdmi to musisz sobie kupić kabel który przerobi co tam masz w PC na hdmi. Co masz w PC? DisplayPort jest? To są kable DisplayPort <-> hdmi i taki trzeba.
Z drugiej strony jak masz monitor podpięty przez VGA, to jak masz jeszcze jakiś drugi port to do niego możesz wpiąć bezpośrednio TV i w systemie ustawić klonowanie
@presburger: wtf, ale kto gdzie ci pisał że masz łączyć monitor z tv? :) monitor i tv to są odbiorniki, a PC to źródło. Chodziło o jak masz W KOMPIE jeszcze drugi port oprócz VGA to do niego (do kompa) podepnij TV.

Wrzuć to co pytałem wcześniej - fotkę tyłu kompa i info jaki masz procesor i kartę graficzną.
ło kurde to nieźle stary ten komp musi być. A TV ma może VGA też? to możesz wtedy podpiąć TV kablem VGA do drugiego vga w kompie.
Jak nie to są konwertery VGA do HDMI, ale jak chcesz dokładniejszą radę to wrzuć te fotki i info co prosiłem bo coś mi tu nie pasuje co piszesz :P
No to masz DisplayPort w kompie przecież. Kup kabel DisplayPort <-> HDMI i nim podłącz komp z TV. Potem w kompie ustawisz klonowanie obrazu i będzie to samo szło na VGA i na DisplayPort. Na 99% przynajmniej bo są kompy co nie potrafią 2 wyjść naraz wysyłać, ale nie martw się na zapas.
Pobierz atehxx - No to masz DisplayPort w kompie przecież. Kup kabel DisplayPort <-> HDMI i n...
źródło: dp