Wpis z mikrobloga

@przemoprzemek: Kocham ten paradoks. Piractwo niby martwe bo są serwisy VOD, ale dać parę dyszek na miesiąc żeby pooglądać to co najciekawsze to nadal zbyt drogo to trzeba kombinować z VPNami żeby było taniej.

Jak tak już dążycie do niepłacenia to może lepiej wróćcie do tych torrentów zamiast kombinować jak koń pod górę. xD
@supra107 aż musiałeś wpis na Mirko zrobić xd brawo Ty. Wytłumacz zatem dlaczego blokujesz reklamy ublock itp? Serwisy żyją z reklam, potem przez Ciebie nie zarabiają xd

To jest dopiero hipokryzja, zanim zaczniesz umoralniać innych zajrzyj do swojego ogródka.
@przemoprzemek: Tak tak, uBlock = kradzież, bo to nie jest tak że te reklamy zżerają transfer i do tego non-stop mnie śledzą, o tym że uBO blokuje też złośliwe domeny nie wspominając.

uBO to nie tylko blokowanie reklam ale i poprawa prywatności i bezpieczeństwa w sieci, ale pro-korporacyjna indoktrynacja widzę na tym portalu wchodzi mocno, że wykopki już namawiają do oglądania wszystkich reklam które serwis wyświetla.

A jeżeli o to "wsparcie
@przemoprzemek: Nigdy cię nie oskarżałem o kradzież, a porównanie "uBlock = kradzież" było w nawiązaniu do argumentacji którą zazwyczaj stosują ludzie sprzeciwiając się blokowaniu reklam.

Dla mnie nie ma czegoś takiego jak kradzież w świecie gdzie dane można kopiować w nieskończoność, bo wtedy można by wygenerować straty na poziomie PKB całego świata, to nieodpowiednia terminologia.

Albo się za nie płaci albo nie, ale takie cwaniakowanie aby płacić jak najmniej, ale żeby