Wpis z mikrobloga

Jestem zawiedziony, gra tragicznie zoptymalizowana ale to już pominę. Budowanie dróg jest upośledzone, #!$%@?ą się, te ich śmieszne ronda są upośledzone, lepiej postawić samemu kółko. Dla mnie te mapy są jednak małe, względem wielkości budynków które się budują i ulepszeń które można obok nich stawiać. Nie da się ustawić znaku STOP tylko przy jednej drodze, trzeba na całym skrzyżowaniu. Moderzy mogliby to uratować ale nawet nie wiem skąd te mody będzie można pobrać bo opcji w grze wbudowanej nie widzę do przeglądania zawartości. Jest pare fajnych ciekawych zmian które fajnie mogli by rozwinąć, ale palące sie budynki - podjeżdża tylko straż i stoi, wypadek - policja i służba stoi. Korki nie do ogarnięcia, AI dalej nie daje rady i głupieje przy zmianach pasa zwłaszcza przy rondach.Można by tak wymieniać i wymieniać... :/ .#citiesskylines

Edit; na codzień latam w MFS2020, mam 40-50 fpsów w symulatorze który wymaga ogromu podzespołów XD. A w CS2 to komputer chodził mi jak suszarka, nie wiem kiedy ostatni raz mi włączyły się wentylatory na grafice i to w takim stopniu.
  • 2
Edit; na codzień latam w MFS2020, mam 40-50 fpsów w symulatorze który wymaga ogromu podzespołów XD. A w CS2 to komputer chodził mi jak suszarka, nie wiem kiedy ostatni raz mi włączyły się wentylatory na grafice i to w takim stopniu.


@lesny_: Dokładnie to samo pisałem w innym komentarzu o C:S2 :) Aż żona przyszła zapytać co tak głośno się zrobiło.

Nieprawdopodobne jak bardzo prosta grafika może obciążać cpu/ gpu.