Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy #cukrzyca macie jakieś pomysły czym mogę się ratować przy niskim cukrze? nie chce przepijać pustymi kcal z soku, coś z białkiem i węglami które szybko się wchłania? jedyne na co wpadłem to batony proteinowe jednak jest coś może innego? błagam, ratujcie bo ładowanie w siebie 500ml soku dziennie nie pomaga w trzymaniu michy
  • 7
@Szyminho: Z białkiem to nie wiem, ale ja przy spadkach cukru na redukcji miałem pod ręką dżem, żelki albo krówki. Dżem ma mało kalorii - 140 w 100g, a dosłownie dwie-trzy łyżeczki jadłem jak czułem, że cukier jest już niebezpiecznie nisko.
Ci powyżej chyba nigdy dobrego hipo nie mieli ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pamiętaj też że treningi zwiększają wrażliwość insulinową na dłuższy okres czasu i zjedzenie szybko-przyswajalnych węgli w krótkim odstępie czasu nie zawsze załatwi temat. Używałem carbonizera z olimpu (inne węgle złożone też dają radę) pity zamiast czystej wody w trakcie treningu (mi wystarczały 3WW), masz wtedy rozłożoną podaż węgli na cały okres ćwiczeń, a nie jedną dawkę
  • 0
@suzaku0 dzięki wielkie, nie miałem pojęcia o drzemie, nie wiedziałem jakie ma mako :D
no tak, żelki lepsze rozwiazanie nawet jeśli chodzi o wygode, cukierki sie rozpuszczają plus w tych czasach gdy za 10 cukeirków płaci sie 7zł :D