Wpis z mikrobloga

@Mamaboss ja się wcale nie dziwię i często sobie nawet z kobietą żartuję będąc za granicą, że Polacy są najbrzydsi i z kilometra rozpoznam te mordy. Oczywiście ona się oburza, ale mnie to bawi :) od nas brzydsi są tylko ruscy, brytole, może ukry.
I bardzo szybko po nas widać niezdrowy styl życia.
Ktoś się źle odżywia, lubi popić, inne używki to zaraz po 30stce zamienia się w pucułowatego kartofla z czerwonym
  • 1
@bojackHorsemanPatataj: Ja tez właśnie to mam na myśli, nie chce nikogo urazić, ale takie są fakty. W Polandii zobaczyć zadbanego, dobrze ubranego i przystojnego faceta z dobrym uzębieniem to szansa 1/1000, a nawet w samych Niemczech taka szansa zwiększa się do oceniam 1/50 xD
  • 2
@ukradlem_ksiezyc: To nie ojkofobia, tylko i wyłącznie język faktów - powtarzam: polscy faceci są brzydcy i niezadbani, a jednocześnie świecie przekonani o swojej zajebistosci. Proponuje obudzić się ze swojego mokrego snu i obiektywnie spojrzeć jak prezentuje się przeciętny Turek czy Niemiec czy Szwed a jak wyglada typowy p0lak xD

A wracając do ojkofobii, to może zgłoś lepiej wszelkiego rodzaju inceli wyzywających i stalkujacych nieznane im kobiety, tylko dlatego ze w nich
  • 1
@Aurezaliusz: To mnie mało interesuje, nie mam problemu z mężczyznami i nie zazdroszczę innym kobietom bo znam swoją wartość, wy natomiast kipicie nienawiścią, gdy Polka się zdecyduje związać z kimś z zagranicy xD
@Mamaboss: Ja tam nie kipię, bo mam od wielu lat piękną żonę, ale właśnie białorusinkę, bo niestety, ale kobiety w polsce albo mają taki przerost własnej zajebistości jak Ty pokazujesz wyżej, albo mają jakiś mocny defekt w urodzie :-) Mówię, przyganiał kocioł garnkowi ;-)
@Mamaboss: Oczywiście, że tak. W Polandii same zaniedbane Jany. Polacy kompletnie nie przywiązują uwagi do swojej aparycji, myślą, że są przystojni tacy jacy są więc po co się myć, dbać o formę, fryzurę, zarost, po co się dobrze i modnie ubrać... Janek uważa, że jest idealny, więc trudno od niego oczekiwać w tym temacie jakiejś refleksji. Zagraniczni faceci mają zupełnie inną mentalność, dbają o każdy detal, żeby być atrakcyjnymi i pracują