Wpis z mikrobloga

#gry #cyberpunk2077
Siemka. Wczoraj przeszedłem podstawkę cyberpunka. Nie mam wykupionego dlc ale gra mi sie na tyle spodobała, ze chcę więcej!
Jak najleiej zaczac dlc? Jako kontynuacja mojego zapisu (wysoki level, duzo szmalu, przedmiotow bo robilem wszystkie poboczne) czy jako nowa gra stricte dla dodatku-wtedy niby dostaje sie postac z odpowiednim levelem i tak dalej. Nie chce zeby gra byla za latwa no i zeby po prostu miec jak najlepsze wrazenia :)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ratollo: Ja przeszedłem nową postacią, nie potrafię grać postaciami sprzed paru miesięcy i w sumie nie żałuję, nie ma żadnej różnicy czy zaczniesz wypieczonym cyberwykopkiem czy świeżakiem.
  • Odpowiedz
@ratollo: mimo, że przeszłam CP na wiosnę tego roku, dla patcha i DLC zaczęłam od nowa, nową postacią i bawiłam się super - graj dalej DLC postacią którą masz, zmień poziom trudności na bardzo trudny, choć to i tak małe wyzwanie napakowaną jak kabanos postacią ( ͡º ͜ʖ͡º)

zaczynając tylko sam dodatek dostajesz postać na 20 poziomie z randomowo przydzielonymi statystykami i raczej wykorzystasz ten
  • Odpowiedz