Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mireczki i Mirabelki chciałbym raz na jakiś czas pospamować materiałami związanymi z budową zamków ciekawostkami z tematów związanych z dorabianiem kluczy zabezpieczeniami i druku 3d ( ͡° ͜ʖ ͡°) z tej okazji organizuje szybkie #rozdajo w sumie jeszcze nie wiem czego bo efekt będzie widoczny o 15 i wtedy też nastąpi rozstrzygnięcie konkursu w którym do wygrania będzie zawieszka do kluczy z kolorowej drukarki 3d .ps w komentarzach możecie napisać czym mam losować ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo to moje pierwsze kroki na „nowym wykopie” i nie wiem jakie mirkolosy itp aktualnie działania
PanKluczyk - Dzień dobry Mireczki i Mirabelki chciałbym raz na jakiś czas pospamować ...

źródło: IMG_5502

Pobierz
  • 18
@PanKluczyk:
PEPE dotarł :D
Rady ode mnie:
-sugeruję zmniejszyć brelok o 1/3 albo nawet 1/2, aktualnie jest trochę za duży i mało poręczny jeśli ma służyć jako np. brelok do kluczy,
-brelok jest zupełnie płaski a można zwiększyć jego walory estetyczne przez uwypuklenie elementów takich jak oczy, usta (naniesienie dodatkowych warstw filamentu.
-uchwyt na oczko wygląda dość słabo, sugeruję jego wzmocnienie, można nanieść dodatkowe warstwy filamentu na łączeniu oczka z brelokiem.
tajemniczy-motorniczy - @PanKluczyk: 
PEPE dotarł :D
Rady ode mnie:
-sugeruję zmniejs...

źródło: IMG20231026194125

Pobierz